Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Rák nő ikrek aszcendenssel és...

Rák nő ikrek aszcendenssel és rák férfi skorpió aszcendenssel jó párosítás? Csak NORMÁLIS válaszokat szeretnék!

Figyelt kérdés

2012. máj. 4. 18:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Úgy tudom a szüleim pont ilyen kombinációt alkottak (apám aszcendensében nem vagyok teljesen biztos). Hát nem sok ideig alkottak párt. Már kezdetben is veszekedősek voltak állítólag. Azután megszületett a tesóm. Azután szét is költöztek, de végül csak kibékültek. Aztán megszülettem én, de alig kezdtem el emlékező-korba lépni, már el is váltak. Rettentő nagy ordibálásokkal teli gyerekkorom volt, sokáig pereskedtek, az is szörnyű volt. Anyám azt követően mindig egy aljasként állította be előttünk apámat, és önmagát pedig sajnáltatta az egész világgal. Ez egész életemre kihat sajnos. Pedig mindkét szülőm okos ember amúgy.

Hát ennyi valóságos tapasztalatot tudtam ide írni, sajnos nem pozitív, de így volt.

2012. máj. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

*sóhaj*

Ha jól kijöttök, akkor mindegy mit mond a horoszkóp. Gondolj erre.

2012. máj. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Hegsegg válasza:
NORMÁLIS
2012. máj. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hegsegg: NEM!!!
2012. máj. 17. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!