Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Összefér ez a két csillagjegy?

Összefér ez a két csillagjegy?

Figyelt kérdés
Én nyilas vagyok és a lány akivel járni szeretnék vízöntő. Ha összejövünk lenne-e jövőnk együtt?

2012. jún. 7. 23:48
 1/8 anonim ***** válasza:
36%
A vízöntőknél minden necces.
2012. jún. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%
Úgy látom már most ettől teszed függővé a jövőt. Ha így állsz hozzá, párod se legyen inkább sose. Mert bár biztos olvastad, és a hócipődön jön ki, de nagyon igaz: nem csillagjegyektől függ. A két fél temperamentumán, neveltetésén, tulajdonságain, egymás megfelelőségén és "összeférhetőségén" múlik minden, nem azon, hogy mit mond a hóroszpókusz.
2012. jún. 8. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%

Horoszkópra alapozni egy kapcsolatot marhaság. Nem attól lesz vagy nem lesz jövőtök, hanem hogy mennyire szeretitek egymást, mennyire vagytok képesek egymáshoz alkalmazkodni, stb.


De egyébként, csak hogy vmi hasznosabbat is írjak, én vízöntő vagyok a férjem pedig nyilas és remekül megvagyunk.

2012. jún. 8. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
34%
Nagyon gyorsan felejtsd el a csillagjegyeken alapuló összehasonlítást, a jövőtök nem ezen múlik. A jövőtök az egymás iránt érzett érzelmeken, odaadáson, tulajdonságaitokon, hozzáállásotokon múlik. A legjobb amit tehetsz, hogy nem foglalkozol ostoba horoszkópokkal!
2012. jún. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
29%

valószínűnek tartom, h a kérdező nem ez alapján fogja eldönteni, párjául választja-e a szóban forgó lányt, és semmi kivetnivalót nem találok abban, ha ezen a téren is megerősítésre vár.


kedves kérdező, nem tudom, lesz-e jövőtök együtt, de a vízöntő kicsit felszínesebb, kifelé fordulóbb az átlagnál, a nyilas meg pont ellenkezőleg, visszahúzódóbb, hallgatagabb és az embereknél sokkal jobban érdeklik a tanulható, tárgyszerű dolgok. vagy baromi jól kiegészítitek egymást, vagy pont nem fogtok egymással összeférni. próbáljátok ki, sztem hamar kiderül.

2012. jún. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
49%

a vizöntő fiúk,különcek,féltékenyek,és állandóan veszekednek


a nyilas meg romantikus,két lábbal a földön áll,vicces,és család centrikus...ez a vizöntőbe nincs benne.

a vizöntőket nehéz elviselni,nagyon nagyon.....


nem látok benne rációt,egy próbát megér!

2012. jún. 21. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
49%

Persze hogy van jövőtök, ha olyan a beállítottságotok, ha szimpatikusak vagytok egymásnak, ha vonzódtok egymáshoz, mindent bele! És nehogy elhiggy ilyen légből kapott butaságokat minthogy a vízöntővel nehéz kijönni, meg a nyilas ilyen meg ilyen, NEM! A csillagjegy - milliószor bizonyított tudományosan (!) - semmilyen kapcsolatban nincs a valós tulajdonságokkal!


Tehát ne hagyd magad zavartatni, fűzd be a lányt!! :)

2012. jún. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nem a csillagjegyeken múlik... tessék lepontozni, ahogy eddig is tetted.
2012. jún. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!