Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyen egy szűz nő és halak...

Milyen egy szűz nő és halak párosítás?

Figyelt kérdés
a sok trollnak üzenném,hogy eleinte én is ódzkodtam a horoszkóposdiban,de elkezdett érdekelni,ugyanis eddig,csak bika pasim volt és ez az egyetlen más,aki tetszik nekem.
2012. jún. 18. 15:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%
Nagyon jó, ha nem bízod magad a horoszkópra. Ha abban teszel hitet, viszont inkább hagyd szegényt, hogy egy kedves, aranyos, nem horoszkóp alapján az életét élő leányt találjon. Ugyanis - tudom újat mondok - nem a horoszkóp határozza meg a párkapcsolatot.
2012. jún. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
63%
First-time threesome animalsex.
2012. jún. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
40%
Hát ez bizony egy nagyon szr párosítás, most kártyát vetettem,és a makk alsó nem sok jót jelent.
2012. jún. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Antimod ***** válasza:
43%
Valóban van kapcsolat az alapszemélyiség és a horoszkóp között, de ugye akkorra, mire párkapcsolatképessé válik egy ember, már annyi minden "rárakódik" a személyiségére, hogy nem ez határozza meg a kapcsolat kimenetelét. Persze a jegyben közel állók között kevesebb surlódás várható, de ez nem garancia semmire, és az ellenkezője sem lehetetlen küldetés. Sokkal fontosabb az őszinteség, a bizalom.
2012. jún. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
nagyon romatiks szenvedélyel teli volt 2 évig
2012. jún. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
49%
Kiszámoltam neked: 56%-ban illenek ossze
2012. jún. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
38%
Teljesen jó párosítás lehet. Használd egy kicsit az agyadat, és ne a horoszkóp alapján dönts. Hihetetlen miket elhisznek az emberek!! A "sok troll" megpróbálna rávezetni hogy nem ez alapján kellene nézned az embereket. Mert eddig csak bika pasid volt, és szerinted ez mindent megmagyaráz...
2012. jún. 19. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
18%
nem hiszem, h jó. szűz nőnek "keményebb" pasi kell, szilárdabb, erősebb, mint egy álmodozó, romantikus halak. de ne legyen igazam. a szűz nő még egy átlag férfin is túltesz a racionális gondolkodásban, ráadásul kötekedő természetű, elég valószínű, h leuralja, cseszegeti majd a halakat. amaz meg nem bír vele, tűri egy darabig, és továbbáll.
2012. jún. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
60%

Tessék, kaptál a 8-as válaszolótól egy nagyszerű jellemzést, máris mindjárt lebeszél az egészről, mert nem valószínű hogy össze fogtok illeni bolygóállás alapján (!!).


No, ez az amit nem szabad elhinni, lehet hogy életed nagy szerelme lesz, de mindjárt ledumálnak róla, mert nem jó a horoszkópja.... azért ez nem akármi... És ha éjfél előtt két perccel született, akkor három perc múlva már másik jegy lenne, és hirtelen máris összeillenének??

2012. jún. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szia! Én halak férfi vagyok, én a szűzekkel jövök ki legjobban, szerintem a legjobb jegy, ami létezik:) Szépek, kedvesek, okosak stb. Szerintem nagyon jó lehet de azért ne 100%-ban ez alapján dönts, hanem csak 99%-ban:D Sosem volt ilyen jegyű barátnőm, mindig csak epekedem utánuk:D

22/F

2012. jún. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!