Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Nagyon sok bolygó a horimban...

Nagyon sok bolygó a horimban a 12. házban van. Ez mire utal?

Figyelt kérdés

2012. jún. 20. 20:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%
Minden bolygó mást jelent a 12. házban. Ezeknek a jellemzőit olvasd el. Más jelentőségük nincs nekik.
2012. jún. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
69%
Hori? Ma is tanultam valamit, amit nem kellett volna.
2012. jún. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
73%
A horiban elég sok tévcsi van. Nézz utána, még a 12. házcsiban is!
2012. jún. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
65%
Én is a 12. házban vagyok, a Rákóczi utcában, és semmi különöset nem érzek, és horim nincs, csak hörim, egy gyönyörű aranyhörcsög, jelenleg 36 éves, három gyermek apja, és munkanélküli, ezúton is szeretnék kérni mindenkit, aki tudna állást egy sánta, Alfonz nevű, bak csillagjegyű, skorpió aszcendensű, halmozottan hátrányos helyzetű, alkoholista, székfoglaló függő aranyhörcsögnek, az a Rákóczi utca 12-ben jelezze.
2012. jún. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
ha ennyire zavar titeket az asztrológia, és az ezzel kapcsolatos kérdések, mért kellemetlenkedtek ebben a témában? Menjetek a szex témakörbe! Ott nektek való kérdéseket tesznek fel.
2012. jún. 20. 22:17
 6/13 anonim ***** válasza:
58%
Nem jelent semmit, mivel nem a bolygóállás határoz meg téged.
2012. jún. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
51%
anyám borogass..........
2012. jún. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Mid van ott? Egyeztessünk, hátha rájövünk mire utal!

Nekem ott van a Mars, a Jupiter és a Szaturnusz, plusz egy felszálló holdcsomópont. Vajon mire utalhat?

2012. jún. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
50%
A bolygók nincsenek házban. Mi az a horim? Valami arab szó?
2012. jún. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Jászay András ***** válasza:
100%

Szia!

Ha sok bolygó van a 12. házadban, azt azt jelenti, hogy érdekelnek a világtól elzárt dolgok, a kutatási témák. Azt is jelenti, hogy szeretsz egyedül dolgozni, és a világtól elvonultan élni. Azt is jelenti, hogy sokat gondolkodsz, és feltételek nélkül szeretsz segíteni másokon. Azt is jelenti, hogy kedveled a tengeren túli utazásokat is.

Természetesen mindezek nagyon függenek attól, hogy melyik jegyben áll a 12. házad, és milyen bolygók állnak benne, és milyen fényszögekben.

Ennél többet is megtudhatsz az asztrokalendarium pont hu honlapon.

2012. jún. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!