Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Egy férfi és egy nőnél a...

Egy férfi és egy nőnél a horoszkóp képletben minek (melyik bolygó/k/nak) és hogyan és hol kell állni ahhoz, hogy szerelem legyen kettőjük között?! /NEM csak vonzódás! /

Figyelt kérdés
2012. jún. 18. 21:59
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
Nem a horoszkóp határozza meg. Külső-belső vonzódás szükséges hozzá bolygóállás nélkül.
2012. jún. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Jóreggelt emberek! Tökmindegy hol áll a milyen horoszkóp, rohadtul nem az dönti el, hogy kialakul-e szerelem két ember között. Nőjünk már fel!
2012. jún. 19. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Gondolom a vénusz-marsnak kell passzolnia. De mondják, hogy mindenkihez a descendense passzol, ami szerintem hülyeség, mert nekem nem jönnek be azok a jegyűek, akik azonosak a descendensemmel! :-)
2012. jún. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Komolyan azt gondolod, hogy az a fontos, hogy melyik bolygó hol áll? Az, hogy szerelem legyen, azért tenni kell: jó megjelenés, a másik fél által fotnosnak tartott erények, jó hozzáállás, magabiztosság, és ilyenek. Nehogy már azt gondold, hogy tőklünk fényévekre lévő csillagok meg bolygók állása döntoi ezt el... tenni kell érte, és akkor meglesz a gyümölcse!
2012. jún. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

10.17-nek

Nagyokos, NE! írj ide, ha nem értesz az horoszkóphoz, mert szegénységi bizonyítványodat mutatja!!!

2012. jún. 20. 11:13
 6/9 anonim ***** válasza:
Nagyokos, ha valaki azt írja neked, hogy a horoszkóp nem működik, akkor az "nem ért hozzá"? Mert akkor ehhez csak gratulálni tudok neked... hallgasd akkor meg a sok szakértőt, aki nagyon ért hozzá, majd megmondják neked hogy hol álljon a bolygó. Majd megmondják hogy jövő csütörtökön lesz jó a bolygóállás, akkor kezdeményezz. Ja, hogy aznap éppen rossz napja lesz, ideges lesz és lepattint téged? Na és, a bolygóállása jó volt, tehát teljesen érthetetlen, hogy miért nem jött be. Te cseszheted el a dolgot ha ilyenekre hallgatsz, nem én!
2012. jún. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"minek (melyik bolygó/k/nak) és hogyan és hol kell állni ahhoz, hogy szerelem legyen kettőjük között?!"


-Annak és jó mereven! :)))

2012. jún. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Na mi, nami???
2012. szept. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

A volt barátnőm egy Ikrek férfival jött össze, nagyon rövid idő után gyerekük is lett, azóta is hallom folyamatosan, meg a két szememmel láttam, hogy csalja a volt barátnőm az új ember. Na persze neki még nem nyílt ki a szeme, holott az egész város az exemen röhög. Egy másik példával is élnék milyenek az ikrek. A volt baráti társaságomban egy meghatározó tag ikrek volt. Utólag jöttem rá, hogy kétszínű. A konzekvenciát leszűrve az ikrek férfi mindig azt az oldalát mutatja, mivel két arca van, amelyik a másik félnek szimpatikus, de a háta mögött teljesen mást gondol és mondd. Én azóta az ikrek férfiakat kerülöm. Nőben teljesen más az ikrek. Amire vigyázz még, hogy az oroszlán férfiak se sokkal különbek, tipikus faszagyerekek !!! A facebookon olvastam, ezt a kis szösszenetet, és találtam benne bőven igazságot, ha már a sexre is gondolunk: Sex utáni első mondatok :)


- Kos – Mindegy mit mondasz, én tudom hogy jó volt!

- Bika – Együnk és igyunk valami finomat, aztán folytassuk!

- Ikrek – Nem is tudom jó volt-e!

...

- Rák – Megyek megnézem a gyerekek rendben vannak-e!

- Oroszlán – Én biztos, hogy jó voltam!

- Szűz – Már megint moshatom a lepedőt!

- Mérleg – Talán elég jó lehetett mindkettőnknek!

- Skorpió – Folytassuk még újra és újra!

- Nyilas – Kérem a következőt!

- Bak – (ha jó a szex) Cseréljünk telefonszámot, hátha jók vagyunk együtt az üzletben is!

- Vízöntő – Talán holnap valaki mást kellene kipróbálnom!

- Halak – Neked jó volt drágám?

2012. nov. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!