Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Az emberek hogy hihetnek az...

Az emberek hogy hihetnek az asztro showban?

Figyelt kérdés

Amikor megy a tévében, csak röhögök rajta. Amikor mondja: ,,Most küldöm az energiát...ugye elkapta?" Meg amikor ezt mondják: ,,Ez az elefántszobor egy híres indiai szent elefánt, mágikus erejével vonzza a pénzt! csak egy telefonhívás, és máris működni fog!" Persze, hogy vonzza a pénz, hozzátok, műsorvezetők!


Ez egy akkora lehúzás! Hogy lehet ebben hinni? Egy telefonhívás, és milliomos leszel, persze. De biztos van, aki felhívja őket, mert akkor nem menne az adás. Hogy lehetnek ilyen buták egyesek?! nem értem -.-



2012. júl. 18. 10:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
28%
Nem átverés, hívd csak fel.
2012. júl. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Ezt én sem tudom, de ez is a világ tudatlanságát mutatja. Aki hülye az hülye.
2012. júl. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
36%
Az emberek hogyan hihetnek a Bibliában leírtaknak? Az emberek hogyan hihetik el, hogy jobb lesz a soruk, ha kiirtanak másokat? Az emberek hogyan hihetik el, hogy a drágább mosópor több foltot fog eltüntetni? stb.stb.stb...
2012. júl. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Az emberek hiszékenyek. Sokan még mindig azt hiszik, hogy amit a tv-ben látnak az biztosan igaz mert különben nem menne a tv-ben. Aztán meg simán be is beszélhetik maguknak, hogy be is jött a pénzenergia mert a kislány elszámolta magát a közértben a visszajáróval és most van +123Ft az erszényben.

Sajnos az emberek nagyon hiszékenyek és kétségbeesettek. Próbálnak megoldást találni a gondjaikra. Ezzel nem is lenne baj. A pofátlanság az, hogy szegényeket durván kihasználják és lehúzzák a mondva csinált OKJ-s tisztánlátó/halló igazlátó jövőmondó mittudomén vasárnapi mágusok meg boszorkényok. :S Szomorú.

Elnézést mindenkitől aki hisz benne de sajnos erről van szó :S

2012. júl. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Média agymosás, kilátástalanság... Szépen ki is használják.
2012. júl. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
A multkor odakapcsolta és szinte csak az idősebb korosztály telefonál be.
2012. júl. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Sajnos nagyon sok hiszékeny ember van, főleg az idősebbek között, akik elhiszik ezt a maszlagot.

Ezt azért is sajnálom nagyon, mert vannak tisztességes jósok és asztrológusok, akik valóban értenek a dolgukhoz, de ezek miatt a TV-s bohócok miatt őket is lenézik.

2012. júl. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus agymosás, meg agyfárasztás, ezzel csak zsibbasztják a népet főleg ilyen válságos időkben, és a média a maradék pénzüket is ezekkel akarja elszedni. ezekbe persze semmi nem igaz, én nem is nézem mert csak a TV-t vágnám ki a szobámból, arra meg azért szükségem van. Én ezért nem nézek TV-t ezekben az órákban mert csak az agyamat rongálnák. Sokan elhiszik pedig az utcába egy öregnéni beszélgetett valakivel és mondta hogy múltkor betelefonált küldtek neki egy energiát és most abban a tudatban él hogy ő milliomos lesz. -,- Az idősebbeknek ma még van pénzük és ezt ők hiszik el aztán jön majd a 20-30 ezres telefonszámla vagy még több és akkor lesz majd sírás. A média meg törvényesen tudja ezt csinálni. Ami régebben ment ilyen betelefonálos játék főleg az RTL-en na az is lehúzás volt de aki ügyesen csinálta az kapott is pénzt. Én kíváncsiságból betelefonáltam egy szót kellett kiraknom aztán kaptam egy 10 est. Telefonszámlám meg kb 600 Ft-al lett több. Kíváncsiságból megérte de többet nem csináltam mert tudtam jól hogy nem egyszerű bekerülni szerencse is kell hozzá. Meg akik nagyobb összegeket nyernek azok csak lefizetett emberek hogy betelefonálnak aztán ennyi.
2012. júl. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

És még az, hogy "Nem hiszem el, hogy nincs telefonáló! Hát maga nem akar nyerni?"

Egyszer telefonáltam ilyenkor. Persze, hogy nem kapcsoltak be...

2012. júl. 20. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Mert Gyíkok.
2012. júl. 20. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!