Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Az emberek hogy hihetnek az...

Az emberek hogy hihetnek az asztro showban?

Figyelt kérdés

Amikor megy a tévében, csak röhögök rajta. Amikor mondja: ,,Most küldöm az energiát...ugye elkapta?" Meg amikor ezt mondják: ,,Ez az elefántszobor egy híres indiai szent elefánt, mágikus erejével vonzza a pénzt! csak egy telefonhívás, és máris működni fog!" Persze, hogy vonzza a pénz, hozzátok, műsorvezetők!


Ez egy akkora lehúzás! Hogy lehet ebben hinni? Egy telefonhívás, és milliomos leszel, persze. De biztos van, aki felhívja őket, mert akkor nem menne az adás. Hogy lehetnek ilyen buták egyesek?! nem értem -.-



2012. júl. 18. 10:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Pontosan, az idősebb korosztály telefonál, aki az esti politikai műsorban meg betelefonál és fel van háborodva hogy neki milyen kevés a nyugdíja. De 300 forintos percdíjért tudja hívogatni az ilyen idióta műsorokat. Én valahogy nem is tudom sajnálni ezeket az embereket. Értem hogy öreg, de ettől függetlenül ha valakinek ennyire nincs esze, az meg is érdemli ezt a fajta lehúzást.
2012. júl. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%
Sátán nagyon örül ennek hogy ti ezekkel foglalkoztok. Jól látszik nem ismeritek a bibliát. mert akik ilyesmiket tesznek azok nem öröklik isten országát!!!!!!!!!!!!!ÉBRESZTŐ
2012. júl. 27. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Mert Gyíkok.
2012. júl. 27. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Egyáltalán ki az, aki ezt a tévére engedi? Egyszer végighallgattatnám azzal a hatósági figurával ezt a töménytelen baromságot, aki aláírta az engedélyt erre.
2012. aug. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!