Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Vizöntő férfi milyen párkapcso...

Vizöntő férfi milyen párkapcsolatban? Szexuális téren? Hűséges? Vagy ez egyénfüggő?

Figyelt kérdés
2012. júl. 18. 18:40
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Nem hiszek ugyan az asztrológiában, de a vízöntő párom szenvedElyes, nagylelkű szerető, jó az állóképessége, nem híve a féjtelen kisérletezgetésnek, de tud újdonságokat mutatni.
2012. júl. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
szerintem egy vízöntő a nagy melegben igen jó jöhet meg esetleg még ürge öntéshez is
2012. júl. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem függ a horoszkóptól.
2012. júl. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2012. júl. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Pont tegnap hallottam a rádióban a vízöntő csillagjegy elég alapos kielemzését. Ez nemtől független. Azt mondták, hogy a vízöntő jegyűek nagyon szeretik a szabadságot, leginkább úgy lehet megfogni egy ilyen jegyben született embert, hogyha biztosítod arról, hogy neked is fontos a szabadság, ha hagyod érvényesülni. De! Éppen ezért egy vízöntő mellett nem érezheti biztonságban magát az ember, mert ezen okból könnyen eltévelyedik. Minden téren.

Magánvélemény (nem vagyok asztrológus): sok mindentől függ egy ember másikhoz való hozzáállása akár szexuális, akár az élet egyéb területein. Én magamról tudom (mérleg vagyok), hogy annak idején elég sokat csapongtam (minden téren), de amikor találtam valakit, aki mellett boldog vagyok, akkor megállapodtam. Nagyon sokat számít egy párkapcsolatban a jó (nem, csak mennyiségi, hanem a minőségi is, és fordítva) szex. Ha az nem működik, akkor (ha nem impotens az ember) előbb-utóbb keres valaki mást. Ha jó a szex, akkor az nagyon sok súrlódást, problémát feledtet az emberrel. De persze fontos a harmónia más téren is. Ez a kettő egymás nélkül nem megy sokáig.

Végezetül (visszautalva az egyik hozzászólásra):

Ez nem jegyfüggő, de a csillagjegyek igenis befolyásolják az ember alaptermészetét. Lehet felvenni szokásokat, amik mások mint az adott jegyre vonatkozó általános dolgok, de (ha beismeri az ember, ha nem) ezek kőbe vésett dolgok. Vagy erősebben, vagy gyengébben, de ki fognak jönni. Kívánom, hogy a Te esetedben a kivétel erősítse a szabályt!

2012. júl. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem buck, attól, hogy valaki x időpontban születik attól még henetikai és epigenetikai tényezői határozák meg a jellemét....ha igaz horoszkóp volna a horoszkóp, akkor nagyon sok egyforma ember volna
2012. júl. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Két vízöntővel voltam, mindkettő intelligens, úgy tudom, hogy hûséges is volt, viszont mindkettő 2színű
2012. júl. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
51%

Jól jársz Vele.

A Vízöntő akár fiú, akár lány, akárhány éves, vidám, szorgalmas, megbízható, álltalába szép és kedves.

De viszonozva szeret mindent, ezért kényeztessed Te is Őt.

2012. júl. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!