Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ikrek lány és Bika fiú?

Ikrek lány és Bika fiú?

Figyelt kérdés
Csak érdeklődés képpen, hogy mik a tapasztalatok :) 2 éve vagyunk együtt, és érdekelne más páros is :)

2012. júl. 27. 12:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát annak a bika fiúnak mázlija van, hogy ikrekkel kezd :D
2012. júl. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi még csak egy éve, de nagyon jól működik. :)
2012. júl. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igazából néha frászt kap a "személyiség" változásaimtól... xDD De köszönöm a válaszaitokat :)
2012. júl. 27. 15:32
 4/5 anonim ***** válasza:

Az enyéimet szereti a párom. A kettősségem (a hűvös, romantikátlan, egyszerű és racionális egyik énem, illetve a szenvedélyes, érzelmes, sebezhető másik énem) egyáltalán nem zavarja, sőt! Azt hiszem, neki az aszcendense Ikrek, azért viseli jól.

Ő pedig biztonságot, stabilitást nyújt nekem. Ha aggodalmaskodom valamiért - sokszor előfordul - , csak ránézek és megnyugszom. "Ne pánikolj! - szokta mondani - Akkor légy ideges, ha már én is az vagyok, mert akkor tényleg baj van, de addig minek?"

Ha valamit kimond, azt holtbiztos hogy később is úgy gondolja, minden téren megbízhatok benne.

Sok ellentétes vonása van elvileg a Bikának és az Ikreknek, de nálunk ezek inkább ellensúlyozzák egymást, semmint szembeállítanának.

Bár az általános horoszkóp szerint a Bikák féltékeny típusúak, az Ikrek pedig csapodárak, ez szerencsére nem állja meg a helyét. Mindketten nagy kalandozók voltunk egyedülállóként, de a párkapcsolatot és a szerelmet hűség tekintetében is komolyan vesszük. Az egyetlen különbség, hogy ő mindig nagyban tisztelte mások párkapcsolatait is, rám ez sajnos nem mindig volt igaz.

Nem féltékenykedünk, megadjuk a szabadságot egymásnak. Kicsit konzervatívabb nálam, de nem olyan vaskalapos, mint ahogy a horoszkópok leírják. Mivel van érzelmes oldalam is, így ki tudom elégíteni a nagy fokú érzelmi igényeit is. Ő pedig nem korlátoz engem. Nagyon jól működik. :)

2012. júl. 31. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ez nagyon jó :) Köszönöm a választ :)
2012. aug. 16. 09:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!