Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ti el szoktátok olvasni a...

Ti el szoktátok olvasni a horoszkópotokat?

Figyelt kérdés
Van, aki hisz is benne?

2012. aug. 7. 07:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%
jókat röhögök rajta
2012. aug. 7. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
78%
Rokonlátogatáskor szoktam csak, mert ők szoktak olyan újságokat venni, amikben van horoszkóp. Viszont akkor én is jókat nevetek, mert az egyikben a másik ellenkezőjét írják, a harmadikban pedig egy 3. változatot. Szal vmelyik csak bejön:D
2012. aug. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nem szoktam elolvasni a sajtó horoszkópot. Magamnak csinálok horoszkópot, mert asztrológus vagyok.
2012. aug. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Antimod ***** válasza:
100%

A bulvárújságokban megjelenő szalonhoroszkópokat biztosan nem, akkor már inkább az apróhirdetés rovat.

Személyre szóló, valós asztrológián alapuló horoszkópot pedig nem készít nekem senki (nem is kértem erre senkit persze), ezért a válaszom: nem.

2012. aug. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 x) ***** válasza:
El szoktam mert érdekel hogy igaz-e. Nem hiszek benne alapvetően, minden ember más, nem lehet megmondani hogy mi lesz az életeddel csak mert ugyan az a csillagjegyed mint 10 millió másik embernek. Milyen lenne már hogy kimész az utcára péntek reggel és látod hogy minden kos csillagjegyű ugrál örömében mert nyert a lottón? :) De ettől függetlenül elolvasom mert miért ne... lehet hogy igaz lesz, többször előfordult már velem hogy működött.
2012. aug. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Bulvárlapokban nem, de hiteles médiákban megjelenőket igen. A csillagjegyemre leírt jellemzők tökéletesen illenek rám. Az egyes időszakokra szóló "előrejelzésekből" 1-2 már bejött. Mindig átgondolom, hogy mit is akarhat a szerkesztője súgni, de alapjában véve nagyon óvatosan kezelem a dolgot.
2012. aug. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Nem anya olvassa mindig, aztán felhív, hogy mit írt a lap.

Van, amikor ki is vágja a horoszkópot, és elteszi.

Ő ilyen, hisz benne, én nem.

Még a jellemzésben sem.

2012. aug. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Engem peldaul erdekel, de ha elolvasom 10 perc mulva elfelejtem, hogy mit is irtak. Ez mar csak igy van.
2012. aug. 7. 11:23
 9/15 anonim ***** válasza:

Ez a horoszkóp, hogy elolvasod nem sokat ér mivel azonkívül rengeteg tényezőtől függ, hogy mi várható. Ajánlom mindenkinek a Placidus szoftvert az előrejelez mindent.. egyébként: [link]

itt lehet készíteni személyre szabott horoszkópot, érdemes megnézni, ez többet ér, mint a sima horoszkóp.

2012. aug. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Csak ha valahogy odakerül elém az újságban vagy valami... egyébként nem, mert nem érdekel. Nem hiszek a napi, heti meg havi horoszkópokban, semmi alapjuk nincs.


Viszont az általános jellemzés elég pontosan igaz rám, szóval azt nem utasítom el :)


(Rák)

2012. aug. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!