Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Bak vagyok 14 éves! Csak...

Bak vagyok 14 éves! Csak nekem ilyen fontos a pénz bakként ennyi idősen?

Figyelt kérdés

Nem tapasztaljátok? Olyan kitörési vágyat a középosztályból?


14/L



2012. aug. 10. 20:29
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
65%
Nagyon jól teszed ha fontosnak találod a pénzt. A pénz abszolút boldogít és pozitivan befolyásolja az életed.
2012. aug. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
23%
Mérleg vagyok,13 éves és imádom a pénzt,és tudom,hogy nálad jobban.2 dolog jár mindig a fejembe:pénz,nők.
2012. aug. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Én nem költök soha, szinte kuporgatok, imádom ha valami nagyra össze gyülik. De nem vagyok kapzsi, a családom a legfontosabb. Viszont szeretem a gondolaát, hogy nem nulla pénzel indulok majd a világnak. Nagyon hálás vagyok a szüleimnek ezért, és még jobban érdekel az olyan munka, amivel magasra török benne lenni a köztudatban, persze nem durva modon, és nyomot hagyni a világban.
2012. aug. 11. 23:46
 14/19 anonim ***** válasza:
29%

A tetves szcientológusok igazán elmehetnének már a ODA az elmebeteg tanácsaikkal!


Oké, hogy neked fontos a pénz, de ne az legyen a legfontosabb! Ha nem vagy a barátaiddal, a szerelmeddel, nem éled az életed, csak a pénzt hajtod, arra fogsz eszmélni, hogy valójában semmit nem csináltál egész életedben, csak güriztél, és nem élvezted a munkád eredményét.

A saját testvéremen látom, hogy milyen sz*r élete van valójában, mert semmi öröme nincs. Sokat keres, de nincs élete.

2012. aug. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Nem, a családomnál sosincs fontosabb. Bármit megtennék értük, és ha nagyobb összeghez jutnék, akkor odaadnám nekik. Ünnepekkor is az egészet rájuk költöm, amim van. Nagyon nagyon imádom mikor ilyen klassz cuccokat vehetek nekik. Olyan jó, ilyenkor, hogy örülnek. Imádom. :D
2012. aug. 15. 23:35
 16/19 demeve válasza:
93%

A bakoknak mindig az anyagi stabilitás az első, kicsi koruktól, persze csakis a családjuk után. Ez tipikus, és semmi köze semmilyen népcsoporthoz vagy valláshoz, esetleg kapzsisághoz. Az én szerelmem is bak, és anyukája mesélte, hogy amikor kicsi volt, mindig eltette a csokikat, amiket kapott, és eladta a tesóinak, ezzel is biztosítottabbnak látta a kis jövőjét! :D Felnőttként pedig munkamániás, és tudom, hogy csakis a szeretteiért dolgozik, mert amit keres, azt szinte mind rááldozza a tesóira, anyukájára - és persze rám. Magára sose költ, mert hogy "nem akarja elszórni a pénzt", szóval kicsit aszkéta. Azt teszi csak félre, amit magától megtagad. Szerintem ez hűen tükrözi a bakok (legalábbis a fiúk) jellemét.


Azért egy jótanács a bak lányoknak: ti is ugyanúgy igénylitek az anyagi biztonságot, de mivel ti lányok vagytok, számítóbbak is vagytok - nem sértés, ténymegállapítás ;) -, de ugyanúgy munka- és irányításmániásak, mint a fiúk, ezért nektek nehezebb (lesz) a szerelemben, ha nem adtok alább ezekből a tulajdonságokból, legalább a szeretet és tolerancia nevében, ha másért nem :)

2012. szept. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Ez az egy dolog amit különösen irigylek a bak jegy szülötte emberektől. Nagyszerűen tudnak bánni a pénzzel. És azért ez a mai világban nagyon fontos. Én mérleg vagyok, de ha nekem megtetszik valami ami 20 ezer forint, akkor megveszem. Még akkor is ha tudom hogy nem ér meg annyit. Szóval az én kezemben nem marad meg a pénz.
2012. nov. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

ez az egyik nagyon jó tulajdonsága ezen jegynek.Nincs baj, nagy hasznát fogd venni az életben is.Csak arra vigyázz, h a sorrendet-barátok,család pénz ne cseréld föl és ne apénz alapján válassz ismerősöket, társakat.

Egy bak , felnőtt, nő :)

2013. szept. 12. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Cintuskaa ***** válasza:
én 16éves vagyok egy bak egészségügyi iskolába járok és rengeteget dolgozok emelet sokat költök az egészségügyi dolgokra és mások segítésére , saját magam keresem a kenyerem és régebben is nagy szerepe volt a pénznek az életemben amit saját magam kerestem meg.
2013. nov. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!