Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Tetszik egy mérleg fiú. Én is...

Tetszik egy mérleg fiú. Én is mérleg vagyok, de nem vagyok benne biztos, hogy ez a kettő össze illik. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Mi az,ami bejön a mérleg fiúknak? Egyébként ő fiatalabb nálam,de ez nem zavar. Hogy viselkedjek vele?

2012. aug. 14. 16:03
1 2
 1/12 anonim válasza:

én mérleg fiú vagyok

szerintem a horoszkópnak az égvilágon semmi köze a párkapcsolatokhoz, páran vannak akik képzelnek mögé valamit de sztem ne ezen a vonalon indulj el az ismerkedés felé

2012. aug. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha már horoszkóp, inkább a kínait nézd meg. Horoszkóp szerint én nem illek össze a párommal. Aztán mégis együtt vagyunk másfél éve. :D
2012. aug. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Ha mérleg fiú vagy legalább azt mond meg neked milyen lányok tetszenek!

Amúgy engem se érdekel ha e miatt nem illünk össze,de legalább ki tudok belőle indulni. :)

2012. aug. 14. 16:08
 4/12 anonim válasza:

a mérleg fiú vagyok

barna haj barna szem

amit megnézek először egy lányon az a szeme

szeretem a vékony lányokat de sztem egy általános infot írtam le ami kb 1000 másik fiú is leírhatott volna

2012. aug. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Hát én pont barna szemű és barna hajú vagyok...

Én inkább belső tulajdonságokra lennék kíváncsi,de azért köszi! :D

2012. aug. 14. 16:15
 6/12 anonim ***** válasza:

Ha már mérleg a mérleggel miért ne! Használd ki,h így egymásra találtatok,és gyertek össze!Nem lehet könnyű egy mérlegnek egy másikat találni,manapság ez ritkán fordul elő. Talán esetleg ha egy üzletben árusítják őket.


Nekem szerencsém van,akarom mondani nekünk. Ugyanis nem kell párt keresnem mert már megvagyunk...Én horoszkópom többen van,vagyis ... Halak...


<}}}}}}}}}}}˝*><*{{{{{{{{{{{>

2012. aug. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Pj0tr ***** válasza:
Kategória fail...
2012. aug. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Istenem!!! Úgy bírom azt, aki a horoszkóp szerint éli az életét és azzal is rontja el.
2012. aug. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Már leírtam,hogy a horoszkóp kiinduláshoz kell,de nem fogok utána evvel foglalkozni :S
2012. aug. 14. 16:43
 10/12 anonim ***** válasza:
Mérleg mérleggel nem jöhet össze, ez meg van írva. Komolyan mondom. Ha mégis összejöttök a balszerencse üldözni fog és szétszakít titeket. A világ úgy van megírva, hogy csak különbözőek jöhetnek össze.
2012. aug. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!