Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Kinek volt/van oroszlán...

Kinek volt/van oroszlán csillagjegyű párja (férfi)?

Figyelt kérdés
Milyen az oroszlán pasitok? Mit szerettek benne, mik a rossz tulajdonságai?
2012. aug. 18. 13:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
29%

Nézz meg egy filmet az oroszlánokról a National Geographic csatornán, és megtudod, hogy milyenek. Mind csak fekszik a szavannán, és csapkod a farkával, meg nagynéha elbődül egyet.

Én az vagyok, és nincs rossz tulajdonságom egy sem, csak szuperlatívuszokban tudok beszélni magamról! :-)

2012. aug. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ez, hogy fekszik meg néha csapkod a farkával, hmmm van benne valami de nem pont ilyenekre gondoltam:D
2012. aug. 18. 13:25
 3/14 anonim ***** válasza:
Én is ooroszlán vagyok és bár nem érdekelnek túlzottan a horoszkópok, de történetesen illik rám a jellemzés. Neked 'oroszlán' pasid van?
2012. aug. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Igen, és csak kíváncsi lennék hogy más oroszlán férfiakat mi jellemez:) Nem általános horoszkópra gondolok azt el tudom olvasni én is hanem személyes tapasztalatokra:)
2012. aug. 18. 13:42
 5/14 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy oroszlán párom másfél évig még a gimi alatt. Eleinte nagyon jól elvoltunk, aztán kezdett idegesíteni, hogy mindig olyan öntelten beszélt magáról, mást szinte nem is hagyott szóhoz jutni csak magát fényezte.... de már a baráti társaságunkat is zavarta a dolog, többször rá is szóltunk. Ezt leszámítva csak kisebb dolgok idegesítettek benne, szinte elhanyagolható módon. Az mondjuk tény, hogy ha szeret valakit azt nagyon ki tudja mutatni, de abban a percben, hogy elmúlt az érzés szinte megkeseríti a másik életét.
2012. aug. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ja még annyit a rossz tulajdonságokhoz, hogy ő szeretett nagyokat mondani, vagy kiszinezni a sztorikat esetleg hazugságokat kitalálni... persze olyanokat amik az ő egóját növelik.
2012. aug. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Az én oroszlánom meg az ellentéte, nagyon csöndes viszont mellette nagyon határozott. Úgy kell mindent harapófogóval kihúzni belőle és akkor is csak töredékeket mond el. Iszonyatosan konfliktuskerülő és a cél érdekében akár hazudni is képes csak balhé ne legyen. Ilyen tapasztalat volt már? Mit lehet az ilyen emberrel csinálni, hogy jobban nyíljon meg?
2012. aug. 18. 22:39
 8/14 anonim ***** válasza:

A 3-as kommentelő vagyok.


"mindig olyan öntelten beszélt magáról, mást szinte nem is hagyott szóhoz jutni csak magát fényezte"

Öntelt nem vagyok és hagyom szóhoz jutni a másikat is, azért néha a szavába vágok, mert jönnek a gondolatok 1000-rel, de akkor elnézést kérek, hogy a szavába vágtam.


"ha szeret valakit azt nagyon ki tudja mutatni, de abban a percben, hogy elmúlt az érzés szinte megkeseríti a másik életét"

Ez rám is igaz, és olyan nincs, hogy elmúlik az érzés, csak csillapodik. Ha valakit beengedtem a szívembe, akkor onnan nincs menekvés! :)


"szeretett nagyokat mondani, vagy kiszinezni a sztorikat esetleg hazugságokat kitalálni"

Én direkt kerülöm az ilyet!!! Sőt, az olyan emberre is máshogy nézek, aki ilyen.


"nagyon csöndes viszont mellette nagyon határozott…harapófogóval kihúzni belőle és akkor is csak töredékeket mond el"

Nem vagyok se csöndes, se hangos. Néha kissé határozatlan vagyok, vagy… mégsem? :)) Pont hogy mindent elmondok, nem csak töredékeket!! :(


"konfliktuskerülő és a cél érdekében akár hazudni is képes csak balhé ne legyen"

Én is kerülöm a konfliktust, de mint írtam, nem hazudok, de beleütközöm én is konfliktusokba.

Mint például: gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok__3335058-kinek-van-igaza


Hogy mit lehet az ilyen emberrel csinálni, hogy jobban nyíljon meg? Beszélgetni kell vele. Sokat!! Elmondani, hogy mi zavar és érdeklődni iránta, a múltjáról, a kapcsolatairól… Meg kell ismerni őt - jobban.

2012. aug. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
2012. aug. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Noncsy ;) ***** válasza:
Először is nagyon hiú, állandóan vágyik a dicséretre, el kell őt és a férfiasságát ismerni, mert ha tőled ezt nem kapja meg, esetleg másnál keresi majd.... Különben nagyon büszke és van tartása :) szereti, ha mások felnéznek rá. Különben nem rossz választás :)
2012. aug. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!