Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Bak nő, Oroszlán férfi? Hogy...

Bak nő, Oroszlán férfi? Hogy jönnek ki hosszútávon? Esetleg tapasztalat?

Figyelt kérdés
Igazság szerint, egymásba estünk egy oroszlán férfival és hosszútávra tervezünk.. Mindketten "tipikus"-ak vagyunk.. És láttam a pár-horoszkópot, ami sajnos nem túl fényes.. Megcáfolná vki :-) ? Tapasztalatból lenne a legjobb.. Mert mindketten elég irányítók vagyunk és nem szeretnék gondot a későbbiekben ebből..
2012. márc. 16. 08:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
az oroszlán megeszi a bakot. nyami nyami. csak ne legyen öreg és rágós.
2012. márc. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Haha:) De vicces vagy, ez nagyon aranyos :)


Én is ettől féltem :-)


Egyéb vélemények?? :-)

2012. márc. 16. 09:31
 3/11 anonim ***** válasza:
81%

Nálunk van a környzetben pont egy ilyen páros. 10 éve vannak együtt, ebből kb 4 éve ismerjük őket, már van egy 5 felé közelítő kislányuk, de én már az első együtt eltöltött este után sem értettem, hogy mit keresnek egymás mellett.

A nő azóta már félrekurogat, a pasi nem hajlnadó elengedi, a nő semmi tisztetelet nem mutat a pasi után (olyanokat mondott sokszor, hogy már én szégyeltem magam a helyében is), a pasi amúgy halál szerelmes, de az egészen látszik, hogy csak kínlódás és max azért nem hagyja ott a nő a pasit, mert önellátásra képtelen és még nem talált másik faszit, aki kitartaná őt is, meg a gyerekét is.

Szóval érdekes egy páros és ez nem csak a mi véleményünk, mindenki furcsán szemléli őket.


DE!


Én nem hiszem, hogy a horszkóp majd megmondja, hogy ez tényleg így van vagy úgy, vagy, hogy ha másoknál nem vált be, akkor nálunk sem fog. Én rák vagyok (nő), a párom ikrek. A horoszkópok szerint esélyünk sem lenne... mégis 10 éve vagyunk együtt és még mindig boldogok vagyunk, jók vagyunk együtt az élet minden területén. Szóval kérdem én, akkor hogy van ez? :)


Szóval vágjatok bele, aztán majd alakul! :) A kapcsolat rajtatok fog múlni.

2012. márc. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
81%

Ez attól függ...

Mindenképpen érdemes lenne utána nézni az aszcendenseteknek.

Már a bak-oroszlán baráti kapcsolatoknak is az a hátulütője, hogy mind a ketten irányító személyiségek. Az esetek nagy többségében mind a ketten mást akarnak...

Az oroszlán tüzes,merész és kalandvágyó míg a bak visszahúzódóbb, megfontoltabb...


Az aszcendens azért fontos, mert pl. az én horoszkópom bak, kos aszcendenssel, ami azt jelenti hogy energikus, harcias és dinamikus egyéniség vagyok.(ami igaz is rám)

Versengő szellem, sose maradok le az oroszlán mögött... ezáltal a kapcsolatunk is sokkal jobb.


Személyes tapasztalat . :)

2012. márc. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 rianas ***** válasza:
Ráfigyelni a páromra, elfogadni, és úgy egész egyszerűen: szeretni... A horoszkópból NEM fogsz megtudni semmit, a manipuláció - és a horoszkóp is annak számít - viszont határozottan ront a bizalmon és az összetartozáson.
2012. márc. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat!


A kifejtésbe szándékosan nem írtam bele, hogy nyilván nem a horoszkóptól fogom függővé tenni a dolgot...


Csak elolvastam és láttam, hogy passzol kissé és kicsit elgondolkodtatott.. Majd alakul minden!!


Köszi mégegyszer mindenkinek, ha van még vélemény várom őket !!!

2012. márc. 16. 15:32
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ha nyitottak, elfogadók, empatikusak vagytok, nem kell félnetek.

Ha a kapcsolathoroszkóp rossz dolgokat mond, a kifogásolt pontokra figyeljetek kicsit jobban.

Például ha keményfejű is vagy,ne derogáljon neked, hogy alkalmasint bókokkal cirógasd a macskádat, és legyél csinos neki :)

Ha egyszer cica, akkor szereti a kényelmes, kiegyensúlyozott, boldog és különleges életet, tégy azért, hogy ezt érezhesse is, miközben te se tagadd meg önmagad.

2012. márc. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
79%
Anya bak,apa pedig oroszlán.Néha elég sokat veszekednek,de szerintem szeretik egymást.
2012. ápr. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
60%
Hát..én is bak vagyok (nő), én nem járnék oroszlánnal....nálam a szűz meg a bika megy, de sajnos, volt már dolgom nyilasOKKAL is..:(( de a lényeg, h az oroszlán eleme tűz, tied meg föld, igy nem illik össze a 2 csillagjegy..:((
2012. ápr. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:)


Utolsó, ne is "mondd"... :) Épp nemrég lett vége egy nyilassal hosszabb idő után.. Amúgy aranyos volt, de sok probléma volt.. Viselkedés és körülmény.. Mind1...


Tetszik nagyon az oroszlán/om/ viselkedése:)

Kíváncsivá tesz, mint ahogy más nem tud:)

De úgy érzem, én meghátráltam kicsit és ez így a jó!! Mégiscsak én vok a nő meg egyébként is..

Tolerancia, békesség, odafigyelés, stb....

Ha megvannak megy minden, mint a karikacsapás..

Remélhetőleg :-)

2012. ápr. 5. 07:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!