Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Asztrológiát kedvelők, tudók,...

Asztrológiát kedvelők, tudók, tanulók! Ti milyen honlapokat használtok előrejelzés terén? Mi a kedvenc asztrológiával kapcsolatos honlapotok?

Figyelt kérdés
Külföldi is lehet.

2012. szept. 2. 18:39
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
Itt max a kedvelőket kérdezheted meg erről, mert aki tudja is az asztrológiát az is csak röhög a netes horoszkópokon... de nekem mind1.
2012. szept. 3. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Drágica válasza:
Hát a horoszkópnap előrejelzés terén tényleg nem sok valóságalapja van, de unaloműzőnek vannak érdekesebb oldalak. Pl.: ezoterikus.hu astronet.hu szammisztika.hu
2012. szept. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem ezekre gondoltam, hanem a komolyabb oldalakra, ahol a teljes képlet alapján történik az előrejelzés. pl. astrodienst.com - vagy ahol sok információ van az elemzésről, tranzitokról. Sok ilyen oldal van, nem ezekre a populárisokra gondoltam. Bár már a femina, astronet elég jó jellemzést ad, ha vki tudja a pontos születési dátumát.
2012. szept. 3. 23:49
 4/8 anonim ***** válasza:
Ingyenes oldalt úgysem találsz erről... legalábbis ami pontos születési dátum és idő, hely szerint dolgozza fel az adatokat.... ja és nem általánosít.
2012. szept. 4. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Child of Gaiai

De képzeld el, találtam. Van több is. Igaz, h nem magyar oldalak, de arra, h az ember tanuljon, tökéletesek.

Én csak azt nem értem, h aki nem ért hozzá, nem érintett a témában, az miért ír? Nem azt kérdeztem.

2012. szept. 4. 06:37
 6/8 Five Star ***** válasza:

Szia! Én elég sok asztrológiai programmal találkoztam már, de még egy olyan se volt, aki csak közel is tudná pótolni az asztrológust. Ahogy nézem ezt az astrodienst is, csak annyit csinál, hogy kiemel egy fényszöget, és bevágja neked a hozzá tartozó szöveget... de hogy lehet így, önmagában értelmezni egy fényszöget? Nem nézi, melyik házból, melyik jegyből jön... egy napi horoszkópban fontos lenne a Hold mozgása is, de azzal kapcsolatban is csak a fényszöget nézi. Nekem amúgy pont egy Mars-Neptun szextilt emelt ki, de hát egy Mars-Neptun fényszög majdnem egy hónapig fennáll, napi horoszkóphoz egy ilyet használni azért mondjuk úgy, nagyon fura... nem tudom, nekem ez nem túl meggyőző :(

Milyen oldalakat ismersz még amúgy? Ugyan nem nagyon hiszem, hogy képes lenne egy számítógép ezt elvégezni, de hátha tényleg van valami jó :)

2012. szept. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem jósolni szeretnék magamnak (bár azt is) elsősorban, hanem megtanulni az asztrológiát. Tisztában vagyok vele, h az internetről nem fogom tudni, el kell mennem egy iskolába, de sajnos nincs rá pénzem. Jelenleg nincs munkám, nincs állásom, kajára épp h van pénzünk. (Diplomával és 10 éves gyakorlattal). Szóval addig is, amíg nem tudom megvalósítani ezt a célom, a neten tanulgatok.
2012. szept. 9. 08:19
 8/8 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Nem tudom, aktuális-e még a kérdésed. Ha igen, akkor az asztropatika.hu-t merem ajánlani, egy asztroblogról van szó, ami (szerintem) érthetően szemezget, magyaráz az asztrológia alapjairól. Ha kéred, a blogger ingyenesen küld egy kiadványt, szintén az alapokról.

Hasonló helyzetben vagyok, mint te, se munka, se pénz, így kicsit várnom kell, mire aktuálissá válik, hogy mélyebben beleássam magam a témába. Én is szeretnék asztrológiát tanulni. Ez a blog nekem olyan volt, mint egy aperitif, csak még jobban felpiszkálta az étvágyam. Ettől független, vagy éppen ezért tudom ajánlani. Üdv. :)

2013. jan. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!