Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Bika csillagjegyű férfi felé...

Bika csillagjegyű férfi felé hogyan közelítsek?

Figyelt kérdés
Tippek, pl. öltözködés? Miről beszéljek vele, hogy hívjam randira? Stb.

2012. szept. 10. 21:57
 1/10 anonim ***** válasza:
61%
Csakúgy, mint minden más csillagjegyűhöz. Véletlenül se tegyél kivételt vele! Ha véletlenül nem érti az asztrológiát, még a végén hülyének néz!
2012. szept. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
37%
Vegyél föl olyan ruhád, ami kiemeli a melled. Ha nincs jó melled, vegyél föl olyan ruhát, ami kiemeli a feneked. Ha jó feneked sincs, akkor csak mosolyogj rá veszettül. És bika csillagjegyű férfit soha ne hívj el randira, várd meg, amíg ő hív el téged!
2012. szept. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem a bika férfiak sem különböznek a többiektől. Add önmagad, mert a színjátékért senki nincs oda, csillagjegytől függetlenül. Majd menet közben úgyis kiderül, hogy neki milyen az ízlésvilága.


/Nem ide tartozik, de már nagyon idegesít ez a sorozatos agymenés. A vörös szín hatása stílusosan: bullshit. A bikának tök mindegy, milyen színű posztót lengetsz előtte, mert ő csak a mozgásra reagál./

2012. szept. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Shai-Hulud ***** válasza:
49%

Hogyan közelíts?

Mindig szemből! Főleg, ha tanult valamilyen küzdősportot!

2012. szept. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
28%
Azt hiszem a bika az a férfi, aki nem csíp semmiféle női kezdeményezést...
2012. szept. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Five Star ***** válasza:
21%
Pénzzel a kezedben =D
2012. szept. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Hát.. egy normális választ sem kaptam, de azért legalább ti jól szórakoztatok. Mondjuk számítottam erre a "micsoda baromság az egész". Van, aki hisz benne, van, aki nem. Csak tudnám, hogy akkor Ti minek kattintotok erre a címszóra.

Nem az a szánalmas, aki hisz benne, hanem az, aki arra élvez, hogy minket oszt.

2012. szept. 12. 23:01
 8/10 anonim ***** válasza:
48%

Tőlem normális választ kaptál. (tegnap 13:18) Mégis 0-ra pontoztál. Hát látod ez a szánalmas. Van a fejedben egy elképzelés, hogy ilyen-olyan öltözködéssel, beszédtémával próbálkoznál, vagy direkt randira hívnád, és most erre kérsz megerősítést. Öltözködés és beszédtéma emberfüggő. Viszont a randira hívásban én nem tudlak megerősíteni, hiszen tapasztaltam, hogy nem vezet jóra. Ez nem normális válasz?

Hát akkor hajrá, mindet bele, öltözz kihívóan, célozgass, hátha neki az jön be. És hívd te magad első randira! Majd lesz utána tapasztalatod, ha nekem nem hiszel.

Nem vagyok fanatikus horoszkópmániás, de néha megfigyelhető közös jellemvonás azonos csillagjegyűeknél. Mérhetetlenül sajnálom, hogy neked nem ínyedrevaló az, amit 3 bika férfinál is megfigyeltem.

2012. szept. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
60%

Nekem volt Bika jegyű barátom. Ő pont, hogy nem volt oda a magamutogatásért, nem szerette a közönségességet. Én szúrtam ki őt, de ő szólított meg engem.


Amúgy meg, szerintem mindegyikük más. Szóval, az egy dolog, hogy veszünk x főnyi férfit, akik Bika csillagjegyűek, de biztosan lesz eltérés közöttük ízlés meg egyéb más dolgában.


Meg szerintem, egy kapcsolatban sosem szerencsés dolog az, ha másnak mutatja magát az ember, mint ami valójában.

2012. szept. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Legyen nálad mindig valami finom kaja, amit te magad csináltál és kínáld meg!
2018. febr. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!