Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Melyik azok a horoszkópok,...

Melyik azok a horoszkópok, melyeknek a szülöttei meg akarnak felelni mindenkinek?

Figyelt kérdés
Ilyen pl a mérleg. És még vannak ilyenek, akiknek fontos h mások mit gondolnak róla?

2012. szept. 13. 16:14
1 2
 1/13 anonim válasza:
Ez általánosítás...Ha azt mondom, hogy az ikrek közül mindenki agresszív, akkor te ezt el is hiszed? Ez egyrészt függ a neveléstől, másrészt az egyént körülvevő környezettől. Ha nagyon hiszel az ilyen marhaságoknak, akkor szerintem nézd meg azt, hogy az adott napokon születő embereknek milyen közös jellemző vonásaik vannak. Asszem erre is van egyfajta jóslás, mint a horoszkópoknál.
2012. szept. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Előző vagyok. Pl. ha valaki 14-én születik, akkor nagyon vonzódik a más emberek társaságához. Vagy aki 28-án az meg kicsit rideg, ugyanakkor céltudatos, eltökélt. De szerintem annyi tényező befolyásolja mindezt, hogy felesleges az embereket kiértékelni, sokkal célszerűbb megismerni őket.
2012. szept. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én pont 14-én születtem, de pont rideg, céltudatos és zárkózott természettel rendelkezem.
2012. szept. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Karesz6969 ***** válasza:
Én 28.-án születtem és rám pont igaz amit 2. írt.
2012. szept. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A rák, a kecske, meg talán a birka, de az már nem biztos.
2012. szept. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
18.55 :DD Hát birkából elég sok van. :D
2012. szept. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Five Star ***** válasza:

Sok jegynek fontos, csak másképp.


A mérleg pl. nem bírja a konfrontációt, ezért inkább alkalmazkodik. Megfelelési kényszer nincs benne, egyszerűen csak szeret mindenkivel jóban lenni.


Az ikreknek ezer arca van, amiből mindig azt fordítja feléd, amelyikre épp leginkább vevő vagy. Az ikrek is nagyon alkalmazkodóképes emiatt.


A ráknak nagyon fontos, hogy érezze, szükség van rá, főleg a családon belül.


Az oroszlánnak az a fontos, hogy mit gondolnak róla mások, milyen az "imidzse", a látszatra sokat ad.


A szűz tipikusan az, aki maximalista, és minden elvárásnak meg akar görcsösen felelni.


Szóval attól függ, hogy érted =)

2012. szept. 15. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Érdekes:D Nyilas vagyok és a mérlegest leszámítva mind igaz rám...:D
2012. szept. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
"A ráknak nagyon fontos, hogy érezze, szükség van rá, főleg a családon belül. " Kicsit sem igaz rám, pedig rák vagyok. Megint bebizonyosodott, hogy a horoszkóp egy hülyeség.
2012. szept. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Five Star ***** válasza:

"Kicsit sem igaz rám, pedig rák vagyok. Megint bebizonyosodott, hogy a horoszkóp egy hülyeség."


Mi az aszcendensed, Hold-jegyed? Az 1-es házad még milyen jegyeket foglal magában, milyen bolygók állnak benne, milyen fényszögekkel?


Egy írástudatlan ne véleményezzen már könyveket, kérlek =D

2012. szept. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!