Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Az Ikrek Férfi tényleg ennyire...

Az Ikrek Férfi tényleg ennyire nem kezdeményező, visszafogott, vagy csak a Skorpió ijeszti meg?

Figyelt kérdés

2012. szept. 17. 20:13
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Én is ikrek vagyok,de engem csak egy géppisztoly ijeszt meg.
2012. szept. 21. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
79%
Inkább azt tartom valószínűnek, hogy ez az ikrek nem akar komoly/tartós kapcsolatot, de olyan csélcsapnak sem szeretne tűnni. Ezért arra vár, hogy te kezdeményezz, aztán belemegy amibe. És ha megun, akkor lép tovább, és még csak azt sem mondhatod, hogy ő akarta, mert te kezdeményezted, amit majd erőltetésnek fog beállítani. Ilyesmit tudok elképzelni. Az ikrek nem egy hősszerelmes típus.
2012. szept. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó, valami hasonló választ vártam:) Akkor felejtős, mert én mint skorpió/oroszlán nem fogok kezdeményezni, a megunás pedig nálam is elszokott jönni, viszonylag hamar. :) Mindenesetre ezzel a hozzáállással, tudja tartani az érdeklődésem...még...
2012. szept. 21. 15:40
 24/30 chrishu ***** válasza:
És a bakokról mi van? Azzal a csillagjeggyel senki sem törődik pedig az a legjobb :(
2012. szept. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anaiszanaisz válasza:

Ikrek férfi, skorpió nő? :)) Hümm :)))


Az ikrek férfiakban mindig van egy kis félszegség. Mérhetetlenül barátságosak, kommunikatívak, de SOHA NEM KEZDEMÉNYEZŐEK!! :)

nagyon kis gyámolításra szorulóak is tudnak lenni.


Egy skorpió nő a mélységeket keresi.. nem tudom, hogy a felszínes ikrek mennyire megfelelő társ lenne.


azomban, ha az a cél, hogy felüdítsen, ellazítson kicsit, és ellebegtessen --- akkor működhet.

2012. szept. 22. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 DrFaktor ***** válasza:
Az Ikrek számára nem probléma a kezdeményezés. De ez csak a Nap állása, a születési (radix) horoszkópotok összehasonlítása (szinasztria) tud arról pontosabb képet adni, mi bújhat meg egy esetleges visszafogottság mögött.
2012. szept. 22. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:

A visszautasítás fojtotta vissza a kezdeményező készséget.

A felszínesség az feltűnt. Azt rögtön észre vettem, hogy míg én a "mélységeket" keresem, ő teljesen felületes beszélgetésekbe megy csak bele, kertel, körülír. Szinte mindenből viccet csinál, szeret dumálni. Nem hiszem, hogy sokáig küzdene, olyan hogy ha van jó, ha nincs az is. Megvárja az egyértelmű zöld lámpát! :)

2012. szept. 22. 11:06
 28/30 anonim válasza:
56%
Szia! Én kos vagyok, mostanában nekem is egy Ikrek férfival kezd kialakulni valami, tényleg abszolút nem kezdeményező, az ismerkedéskor is végüis én mentem oda hozzá mert ő csak bámult,meg a testiséget is én kezdeményeztem ,én raktam bizonyos helyekre a kezét,ő magától nem tudom mikor tette volna meg
2012. szept. 23. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Ezt a sok baromságot!!! Méghogy az Ikrek férfi nem kezdeményező???? Az én párom két hónapg loholt a nyomomba anno, és naponta minimum tízszer hívott. Olyan volt, mint egy kígyó, aki körbefonja az áldozatát, csak ez nem volt se fájó, se kellemetlen...egyszerűen nélkülözhetetlenné tette magát, és persze hogy beadtam a derekam. A fáradhatatlan kitartása győzött!!!!Ennek sok-sok éve már, és de jó, hogy az első-második-harmadik "nem" után se adta fel! A munkában mindig magas vezetői pozíciókat töltött be, magabiztos és bölcs döntéseket tud hozni. Semmivel se bizonytalanabb, mint bármely más férfi ilyen-olyan élethelyzetben. Mivel kettős jegy, éppúgy tud lenni egy gyámolításra szoruló kisfiú, a másik pillanatban pedig csatát nyert vezér. Csak nem ordít, mint az oroszlán, nem megy fejjel a falnak, mint a kos. Sokat gondolkodik, stratégiát épít. Ja, és mielőtt valaki jönne az aszcendenssel, hát elárulom: Halak! Na? Fogd az Iker pasid is vigyázz rá! Ha jól kezeled, még a rá oly jellemző csapodárságát is le lehet szerelni! :-)
2012. szept. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:
Én ikrek férfi vagyok és valóban visszafogott, többnyire nem szívesen kezdeményező. De a skorpióktól nem félek.
2012. szept. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!