Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A nővérem egy visszafogott...

A nővérem egy visszafogott lány,23 éves és szűz. De közben mégis könnyűvérű?

Figyelt kérdés
Nem volt még soha pasija, de olyanokat mond hogy "Xy sztárral simán lefeküdne, az sem érdekelne ha csak kihasználna" most pl sok olimpikonra van rákattanva, de tetszik neki néhány énekes is pl. És nyíltan kijelenti hogy lefeküdne velük még ha csak 1 éjszakára is...De amúgy nem is kell hogy híres pasi legyen, egy olyat is bevállalna akihez vonzódik. Ez most hogy van?
2012. aug. 2. 18:18
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem nem könnyűvérű, hanem gyerekes. Ez a viselkedés, hogy sztárokkal járna kb. 12-13 éves színvonal. Már be van zsongva, annyira viszket neki, ezért mondd ilyeneket. :) Nyilván már bárkivel lefeküdne, de nincs senki és álomvilágban éldegél.
2012. aug. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
94%
Ez nem könnyűvérűség, hisz csak a szája nagy.
2012. aug. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
96%
Nekem inkább gyerekesnek és komolytalannak tűnik... 14 éves tinik szoktak így beszélni (sajnos...) Valószínűleg azért nem volt még pasija, mert egy ilyen nőt nem nagyon lehet komolyan venni...
2012. aug. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
79%
30 vagyok, de ha Bruce Willis ajánlatot tenne (még egy városban vagyunk, hátha :)), én se futnék el :)
2012. aug. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
93%

Nem könnyűvérű, csak élénk a fantáziája. :D

Off: A fiatal Bruce Willis benézhetne hozzám is :D

2012. aug. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
42%

Csak nagy a szája. Ha valaki közeledik hozzá ledermed.

Brúsz Viliszt ki kell nyírni!

2012. aug. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

Hát azért az sem mindegy, hogy kinek mondja ezt, milyen társaság előtt... Más, ha csak előtted mondja, és más, ha suliban, munkahelyen, pasik előtt...

Mert ha csak közeli barátoknak és neked megy ez a duma, és nem is gondolja komolyan, csak vicces stílusban nagyot mond, de közben gesztusaival érzékelteti, hgoy csak vicc és nem gondolja komolyan, az azért nem baj.

Ha mások előtt is, akkor viszont ciki a csaj, ugyanis az idegenek nem ismerik, nem tudhatják, hogy csak viccel és amolyan ócska nőnek tűnhet.

Közben ha még szűz, akkor épp az ellenkezője, valószínűleg megválogatja kivel áll szóba, és nem dugatja agyon magát fűvel fával.


Ennyiből nem lehet megállapítani, hogy hogy is van...

2012. aug. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

Hát ja, már nagyon szeretne pasit, lehet azért van bezsongva tényleg.


De amúgy csak nekem mondta, meg kb olyan elkeseredve vagy nem is tudom. Meg újabban azzal jön mindig hogy bármerre megy mindig megtetszik neki valami pasi buszon, metrón stb.

2012. aug. 2. 18:44
 9/29 A kérdező kommentje:
Pl ment a tvben Gyurta Daniról valami riport és mondogatta hogy milyen jó pasi, milyen szívesen bevállalná stb. De ez nem fér a fejembe hogy amúgy meg egy visszafogott csendes lány nulla önbizalommal..
2012. aug. 2. 18:46
 10/29 anonim ***** válasza:
91%
Te láttad Bruce Willist mostanság?? Nagyapa komlexusod van,vagy mi??:-)
2012. aug. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!