Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szeretném megkérni a jelenlévő...

Szeretném megkérni a jelenlévő nyilasokat, hogy jellemezzék magukat pár sorban. Milyenek vagytok?

Figyelt kérdés
Jó és rossz tulajdonság, minden jöhet és, hogy férfiak vagy nők vagytok, azt is írjátok le légyszíves!
2012. szept. 28. 10:20
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm 8-as, egyben 9-es, az ikrekkel érdekes mód én is így vagyok.
2012. szept. 28. 15:44
 12/21 anonim ***** válasza:
46%

Hogy milyen vagyok?

Változó. Nagyon érzékeny és érzelmes vagyok, többnyire utálok hazudni és imádok nyitott és őszinte lenni és néha durván, faragatlanul kiadni a véleményemet. Szeretem mindenből a legtöbbet kihozni, maximalista-perfekcionista-idealista vagyok, emiatt sosem vagyok elégedett semmivel, viszont néha az egészen apró dolgokért, mint egy kedves gesztus odavagyok, meghatódom. Szeretek lelkiismeretes és becsületes lenni, viszont megvan az eszem a ravaszkodásra. Imádok enni, inni, mozogni, vonz minden ami új és amit még nem csináltam az életben. Ha kétszer történik vmi velem, vagy kétszer csinálok valamit már untat. Vágynék a társaság középpontjába, de nincs hozzá elég egom. Mivel nagyon kritikus vagyok magammal szemben. Szeretem a kényelmes ruhákat. Félek az állatoktól, szinte mindegyiktől mindig az van bennem hogy az ösztöneik kiszámíthatatlanok...Minden vágyam hogy hátizsákkal körbeutazzam a Földet. Bárkinek a társaságára nyitott vagyok, nem érdekel a bőrszín, a származás, hogy szegény vagy gazdag valaki, minél inkább "más" "különcebb" mint a többi ember, annál vonzóbb számomra. Bírom a beszédhibákat, az akcentust, ha valakinek karakteres, kicsit csúnyácska az arca, másokon mindent. De magamtól mindig a tökéletességet várom el. Nekem is szélsőségesek a véleményeim, de néha az egyik szélsőségből esik a másikba. Ha van cél gyűjtöm a pénzt, ha nincs szórom. A célok fontosak nekem, bár ez is olyan hogy ha van egy cél, lelkesedéssel, szinte mániákusan vágok bele, csak azt csinálom, addig amig nem tökéletes és ha elérem, akkor nem örülök, csak kicsi nyugalmat érzek és máris keresem a következő célt. Minden csak addig érdekel, amíg el nem érem, utána ha már elértem, rá se bírok nézni, egyszerűen nem érdekel többi. Egyik "felem" a gazdagságra, szépségre, luxusra vágyik, a másik ennél mélyebb, az lelki mélységekre vágyik, csakis a szeretetre. Egyszer olvastam a nyilasról egyet ami tetszett" Élete a szabadság szüntelen keresése. Mindig máshová vágyik mint ahol van". Ez igaz, folyton izgága vagyok. Nagyon türelmes, egy darabig tűröm az ember hülyeségét, utána ha már túllép egy határt kitörök magamból és robbanok és mindent az arcába vágok, utána még tőlem kérnek bocsánatot, mert nekem adnak igazat. Az emberek többféleképpen állnak hozzám, elég széles az ismerettségem, a deviáns máshogygondolkodókat vonzom főleg. Vagy folyamatosan rámmásznak és túlszeretgetnek: ezt utálom a legjobban, a majomszeretetet, amikor valaki állandóan keres mert nem bír magában meglenni vagy másokkal jól érezni magát. Nagyon kevés barátom van, 4! Sok barátnőm volt, de többségükkel 3 év után eluntam a barátságot és szó nélkül leléptem. Akik a barátaim, azok több mint 10 éve azok. Ez is jellemző, vagy 5 percig érdekel valami vagy valaki aztán le se sz.rom, vagy egész életemre lenyügőz és megszállottja leszek. Hobbim nincs, szokásrendszereim sincsennek, nem tudok kétszer ugyanazt csinálni. Szerencsés természetem van, egyszer pl úgy mentem nyelvvizsgázni, hogy semmit sem értettem, és összevissza tippből kisatíroztam a válaszokat és összejött egy 70% :) azért az szép :) Szerelem: nem jó akárki. Sok férfit ismerek, egyrészük hajtott rám, de az már régen rossz ha valaki hajt rám és ezen erőlködik, mert vagy én veszem észre, szúrom ki bárhol aki kell, vagy senki. Nem szeretem a nyomulókat és nem is tudom őket leállítani. Sokszor voltam reménytelenül szerelmes is mert vonzott az elérhetetlen, a kihivás, hogy szerezzem meg. Persze ez inkább kihivás volt mintsem szerelem. Jól érzem magam egyedül is, néha a kapcsolat kiberhel, úgy értem, néha úgy bezár egy kapcsolat. Nem hiszek az örök szerelemben, sosem tudnék férjhez menni, viszont vágyom rá ugyanakkor. Valaki vagy komolyan érdekel, vagy otthagyom. Inkább vagyok egyedül, minthogy beérjem bárkivel vagy éppen velem érjék be. Szenvedélyes vagyok, de néha kiégek érzelmileg és akkor semmitteszek, depresszálok.

A vízjegyűek belassítanak, fárasztanak, sosem jöttem ki velük.

A földjegyűekkel jók vagyunk, yin és yang velük minden. Legjobb barátnőm egy bika, tök máshogy látja a dolgokat és ez jóó.

Levegő elmegy, de a legjobban a kosokkal oroszlánokkal jövők ki.

Sosem akartam még embereket megváltoztatni, mert szerintem nem lehet én úgy szeretek mindenkit ahogy van, néha a hibáit is úgy tudom bírni az embereknek. Gyülőlni,haragot tartani nem tudok, 5 perc tárgyak dobálása, üvöltözés után jön a nyugi :) Folyamatosan gondolkodom, nem hiszek egy konkrét eszmében vagy vallásban, hanem mindegyikből kiveszek egy gondolatot és keverem őket egy nagy eleggyé. Idegesít ha függők valamitől (csoki, Internet, videójáték) mindig leállok ha már érzem magamon a függőség tüneteit. 10 évvel fiatalabbnak nézek ki a valós koromnál, szeretem jó dolog.

Borzasztó hangulatember vagyok, bár mostanában jobban kordában tudom tartani a hangulataimat. Nem vagyok csapatjátékos "mindenki szeret" ember, aki nem érdekel, azzal nem tudok foglalkozni. Határozatlan vagyok, mert mindig mást akarok és nincs önbizalmam, mert tudom hogy holtartok és az még messze van attól, ahol tartani akarok. Sokszor kapok röhögőgörcsöt viszonylag jelentéktelen dolgokon. Nem érdekelnek a tárgyak, nyugodt szívvel tovább ajándékozom másnak amit kapok. Amit igazán szeretek: egy jó beszélgetés bárkivel, akivel megértjük egymást. Ez az , ami meg tud részegíteni. 26L

2012. szept. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Köszi!
2012. szept. 29. 15:43
 14/21 anonim ***** válasza:
Én sajnos túl érzékeny vagyok, minden rossz szó amit hallok magamra nagyon fáj, és sokáig szoktam emészteni. Ezzel szemben igen optimista, és barátságos, jó humorérzékű ember vagyok. Sajnos az egyik nagyhibám az idegesség.
2012. okt. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Mellesleg nő vagyok. 13:27-es voltam.
2012. okt. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Szerelmi téren én elég hamar beleszeretek valakibe. A visszautasításokat nehezen viselem. Túl hamar, túlságosanis beleszeretek valakibe, és nehezen felejtek. Ugyanakkor én hűséges, szerető társ vagyok. Szeretek utazni új dolgokat felfedezni. Nem szeretem a semmit tevést. 13:27-es voltam.
2012. okt. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Köszi! Én csak örülök, ha egy nyilas túl hamar szerelembe esik. : )
2012. okt. 5. 14:09
 18/21 anonim ***** válasza:
46%

Atyavilág! Mintha én írtam volna, pont így vagyok én is:


"Szerelmi téren én elég hamar beleszeretek valakibe. A visszautasításokat nehezen viselem. Túl hamar, túlságosanis beleszeretek valakibe, és nehezen felejtek. Ugyanakkor én hűséges, szerető társ vagyok. Szeretek utazni új dolgokat felfedezni. Nem szeretem a semmit tevést. "

2012. okt. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Előző hozzászóló én vagyok az aki azt írta amit te kimásoltál. Na ebből is látszik hogy a nyilasoknak hasonlít a személyisége. :D
2012. okt. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
51%

Nálunk a családban a húgom nyilas. Nem könnyű természet. :) Nagyon szókimondó típus, megmondja a véleményét. Előfordul, hogy észre sem veszi, hogy megbánt azzal amit mond, hiszen ő úgy érzi nincs abban semmi rossz, hogy kimondja mit gondol. Ezért azt mondanám, hogy eléggé tapintatlan tud lenni, de nem szándékosan. Őszinte.

Van, hogy rátőr a nevetés és alig bírja abbahagyni, mert valamit annyira viccesnek talál. :)

Szeret kirándulni, járni a világot, ugyanakkor lusta is és noszogatni kell, hogy csináljon meg valamit. Érzékeny lelkű és nem mondhatnám, hogy nagy társaságkedvelő.


Nyilas fiú ismerősömre jellemző: Zárkózott. A pénz elég fontos számára, mondhatnám, hogy kicsit kapzsi. Érdeklődő, gyűjti az új információkat, kérdez és sokat beszél. Emellett igaza van azoknak, akik azt mondják, olyan mint egy "kisovis" vagy "jóllakott óvodás". Kívülről olyan mintha semmi sem állíthatná meg, belül azonban egy elveszett kisfiú. :)


19/L

2012. okt. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!