Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szeretném megkérni a jelenlévő...

Szeretném megkérni a jelenlévő nyilasokat, hogy jellemezzék magukat pár sorban. Milyenek vagytok?

Figyelt kérdés
Jó és rossz tulajdonság, minden jöhet és, hogy férfiak vagy nők vagytok, azt is írjátok le légyszíves!
2012. szept. 28. 10:20
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
64%
Nem válatogatom szét, hogy jó vagy rossz tulajdonság, mert minden relatív, úgyhogy csak így ömlesztve: nem vagyok túl bőbeszédű, elsőre zárkózott, nem szeretem a nagy társaságokat, viszont szívesen kötök új ismeretségeket, 1-2 emberes társaságokban érzem jól magam, és egy idő után megnyílok. Szeretem őszintén elmondani a véleményemet a dolgokról, nem érdekel az sem ha az extrém vagy a társadalom által nem elfogadott. A szintén furcsa gondolkodású embereket vonzom magamhoz, szeretek filozófikus témákról társalogni. nyughatatlan a természetem, folyton mennék valahova, új dolgokat, helyeket megismerni, akár egyedül is, mert úgy is jól érzem magam legalább nem korlátoz senki, arra megyek és azt csinálok amit akarok, nem kell kompommisszumokat kötni. Érzelmek és érdeklődés tekintetében hamar belelkesedek, de általában nem tart sokáig és ugyanolyan gyorsan el is múlik, ahogy jött.Minden téren nagyon fontos számomra a szellemi és fizikai szabadság. 25/L
2012. szept. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Kimásolok ide egy nyilas leírást, de úgy, hogy különszedem, amit igaznak érzek:

Ja, és nő vagyok.


Igaz rám:

A Nyilas jegy szülöttei rendkívül színes egyéniségek. Egyfelől fontos számukra ..., másfelől viszont bezárkóznak a saját kis világukba és elmélkednek az élet nagy dolgain. Nagyon energikusak, minden feladat kihívás számukra, így lelkesen vágnak bele. Jó kedélyűek, alapvetően optimisták, .... ... de a többség tisztában van rossz tulajdonságaival is. Derűs, könnyen lelkesedő ember, kevés kitartással. Jog és törvénytisztelő de nem mindig az igazság képviselője. Optimizmusa rövid időre sokszor cserbenhagyja. Alapmotivációja az értékképzés, és az értékekhez való felnövés. Mindig magasabb szintre törekszik. ... magasabb szinten eszméket, művészi értékeket, gondolatokat, vallási és filozófiai nézeteket. Ezeket igyekszik összerendezni és egyetlen értékformációvá alakítani, szintetizálni .... Szeretne kiemelkedő személyiséggel bírni, fejlődni, jobbá válni. Eltávolodni a "buta, mocskos, szerencsétlen aljas világtól". Elégedetlen önmagával, mindig előrébb szeretne tartani, de soha nem tudja utolérni magát. A be nem fejezett dolgok kellemetlen élményként raktározódnak el benne. Soha nem fél a jövőtől, de mindig fél a holnaptól. Retteg az anyagi biztonságért. A Nyilas jegyűek egész életükön át tanulnak valamit, nagyon kíváncsi természetűek. Ennek köszönhetően mindig aktuális információkkal és tudásanyaggal rendelkeznek, melyet munkájuk során is kiválóan tudnak hasznosítani. Munkahelyükön éppolyan lelkesen és optimistán végzik el a rájuk bízott feladatot, mint a magánéletben. ... ezért mindent megtesznek, hogy amit kiadnak a kezük közül, az a legjobb legyen. Persze akadnak kivételek. Aki igazán a helyén van, az nem szokott vele kérkedni, ... A Nyilas jegyű ember rendkívül mozgékony, szeret utazni. Mindig úton akar lenni, megismerni embereket, tanokat. Optimista, szabadságra ..., ... Ha nem hisz valamiben, akkor képtelen bármit is tenni az ügy érdekében. Nagyvonalú és joviális, ... Gyakran filozofikus természetű, foglalkoztatja az élet értelme, a vallás, az ezotéria. Egyenes és szókimondó, elég gyakran fejezi ki tetszését és nemtetszését. Ez utóbbit olykor olyan nyersen, hogy megbántja vele az embereket. Ezt nem rosszindulatról, sokkal inkább őszinteségéről teszi. Rossztulajdonságai közé tartozik az is, hogy nincs időérzéke. ... Bármit képes megtenni azért, hogy kibújjon a felelősség alól, amelyet terhesnek tart. Nagyon szórakoztató tud lenni, nem csak kitűnő humora miatt, hanem azért is, . Olykor fanatikus, türelmetlen és rebellis, de sosem haragtartó. Előfordul vele, hogy túllő a célon. Barátságos, szeret társalkodni. Széles látókörű, vidám természetű, szívélyes modorú, szellemes, energikus, tele van természetes energiával. ... Derűs, barátságos modora vonzza az embereket. ... hiszen mindenkit képes megnevettetni. Ezen kívül szívesen meghallgatja a másikat és tanácsokkal is ellátja azt, akinek szerinte szüksége van rá.


Nem igaz:

-élet élvezete

-általában elég nagy az önbizalmuk

Sokszor a hiúságig emelkedhet ez az önbizalom,

-Gyűjti a címet, rangot, pozíciót,

és ezt a külvilágnak megmutatni

-Baráti körét is jól pozícionált, híres emberek közül választja.

-Szeretik csillogtatni tudásukat,

akik eltelnek önmaguktól, azok meg vannak győződve arról, hogy kivételes adottságaik révén csak kiváló teljesítményt nyújthatnak, így aztán nem törekszenek jobbra, viszont állandóan villogtatják a képesítéseiket, kitüntetéseiket.

-és függetlenségre vágyó

-aki állandóan új tapasztalatokat és célokat keres.

-nehezen viseli a hétköznapok rutinját, a "földi" korlátokat.

-Mindig mindenhonnan elkésik.Bármennyire szeretne ezen változtatni, bizony nagy erőfeszítések árán se igen sikerül.

-mert született színész

-Élvezi a független életet.

-A barátság kiemelkedő szerepet játszik az életében. Szeret barátai körében lenni, jó humorérzéke által a társaság középpontja,

2012. szept. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm! És a párkapcsolatban milyenek vagytok? Például igaz az, hogy ti szerettek választani és nem szeretitek, ha titeked szednek fel? Könnyen jött könnyen is megy?
2012. szept. 28. 11:54
 4/21 anonim ***** válasza:
46%

Na nem... Mivel nőből vagyok, nem fogok kezdeményezni, nekem nem is menne. Az legyen a férfi dolga.

Aztán egy kapcsolatba eléggé nehezen megyek bele, de ha belemegyek, azt komolyan is gondolom, és nem akarom, hogy vége legyen!

Nem vagyok könnyű préda. És ha nem szimpi az illető, vagy akármilyen ok miatt nem tudom vele elképzelni a jövőt, akkor elhárítom, jellemzően szavakkal megmondom, hogy nem... És nem hülyítem, mint a legtöbb nő...!

Úgyhogy ha belemegyek, az már fél siker. Ha tudunk együtt működni, akkor oké, ha nem, akkor mielőbb helyre teszem az ügyet, és inkább szakítok. Sajnos a legtöbb pasi teljesen más, mint aminek eleinte mutatja magát...


Hát még nem találtam meg az igazit. :)

Sajnos első látásra is képes vagyok szerelmes lenni, és ha egy mondatot nem beszélek évekig az illetővel, akkor is ő van a fejemben, és képes vagyok magányosan élni valami elképzeléssel. Ez borzasztó.

Nem vagyok egy férfifaló, ez is fontos.


Csak egyetlen egy értelmes férfit keresnék, akivel jó együtt lenni, lehet együtt élni, és fontos neki, hogy amolyan család legyünk. Nagyon boldog lennék, ha így lenne, semmi nem lenne nála fontosabb.


Szóval ez a könnyen jött könnyen megy dolog nem egy nyilas jellemző. Könnyen megy, ha átver, ha trükközik, ha hazug... Egy jó kapcsolat nem fog könnyen véget érni nyilas részről!


(Te most nyilas nőt vagy férfit tervezel meghódítani? Ha nőt, akkor legyél őszinte és kezdeményezz! Ha férfit, akkor meg hagyd, had vadásszon ő le téged!)

2012. szept. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod.Nőt tervezek, de eléggé férfias jelenség, már nem rossz értelemben, úgy értem fiúk a barátai, bátyja van, focizik, szóval sportos és vagány. De mindkét nemtől érdekelnek azért a nyilas jellemzők, úgy összességében, mert ez a valódi, amit az ember magáról mond el, nem amiket írnak pl az újságokban írnak a nyilasokról, amikkel persze a nyilasok meg nem értenek egyet.
2012. szept. 28. 13:50
 6/21 anonim ***** válasza:
46%

"Sajnos első látásra is képes vagyok szerelmes lenni, és ha egy mondatot nem beszélek évekig az illetővel, akkor is ő van a fejemben, és képes vagyok magányosan élni valami elképzeléssel." Ez rám is teljesen igaz. Hajlamos vagyok ismeretleneket idealizálni, viszont ha sor kerül rá és jobban megismerem az illetőt akkor könnyen kiábrándulok.

Egyébként rám igaz az, hogy szeretek én választani, és van bennem valamiféle "vadászösztön" is. Aki nagyon megfog azt mindenáron meg akarom szerezni, de még ha én vadászom is le őt akkor is úgy alakítom, hogy olyan színben tűnjön fel, mintha ő hódított volna meg engem. Kicsit bonyolult, de remélem érthető =D Mert valljuk be, azért ez kell a férfiak önbecsülésének. Viszont ebből kifolyólag általában én leszek a domináns a kapcsolatban, és ez hosszútávon nem jó, mert tudat alatt mégis inkább olyanra vágyom aki még nálam is dominánsabb.. A társfüggő emberektől irtózom, és ha túl rövid pórázon akarnak tartani, akkor menekülök.(#1-es voltam)

2012. szept. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Értem.
2012. szept. 28. 14:04
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Üdv

Én egy Nyilas férfi vagyok!


Néha poénból nézegetem a horoszkópot,és általában igaz rám.:D

Nagyon szeretem élvezni az életem,egészséges önszeretettel rendelkezem,sok hülyeségem van ,néha olyan tudok lenni,mint egy jóllakott óvodás.

Rosszul vagyok a felszínes dolgoktól,a látszattól,undorodom a jópofizós emberektől,mert rögtön kiszúrom,ha valaki nem őszinte velem,csak jópofizik,na attól hányok.

Én épp ezért elég őszinte és szókimondó vagyok,jóllehet,ezzel néha megbántok másokat,de én nem hitegetek senkit,vállalom önmagam,olyannak amilyen. Nagyon sokan negatívnak,önteltnek,beképzeltnek,gonosznak,és szemétnek tartanak,mert megítélnek a csípős hozzászólásaim,és a túlzott őszinteségem miatt.

A legtöbb ember szereti magát a legjobb fényben feltüntetni, nahát én nem,én vállalom önmagam úgy,ahogy vagyok,nem érdekel mások mit gondolnak.

Alapvetően egy rossz kép alakul ki az emberekben rólam,és nem kifejezetten szeretnek. De aki veszi a fáradtságot,aki nem ítél el ,annak megnyílok,és pozitívan csalódnak bennem,mert nincs rejteni valóm,minden rosszat már eleve tudnak rólam,a jó pedig csak akkor derül ki,ha közelebb kerülnek hozzám.

Senki sem olyan,amilyennek látszik, én sokkal jobb ember vagyok,mint azt gondolják rólam,de ez engem egy cseppet sem zavar,teszek mások véleményére.

Őszinte ,határozott, és céltudatos vagyok,de mindemellett egy nagyon melegszívű filozofikus lélek,de ez utóbbit,csak nagyon keveseknek adatik megismerni...

2012. szept. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
73%

Ja és még annyit: a Nyilas ellentéte az Ikrek jegy.

Nemtom,mennyire horoszkópfüggő,de akiket én eddig ismertem és Ikrek jegyűek voltak,pont az ellentétei voltak nekem. Látszatra mindenkivel kedves,felszínes,idegeskedő,nyughatatlan,folyton beszélgetőpartnert váltó kis görcsök voltak. Kiráz tőlük a hideg. Egyszer tetszett egy Ikrek lány,azóta nagyon kiábrándultam ebből a jegyből,meg persze az olya nemberekből,akiknek ilyen tulajdonságai vannak...:S


üdv előző voltam

2012. szept. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
0%
Hazafi vagyok, Jobbik tüntetésekre járok, nagy Magyarországos pólót hordok, árpád sávos alsógatyám van, soroljam még?
2012. szept. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!