Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » "Skorpió férfi mellé leggyakra...

"Skorpió férfi mellé leggyakrabban egy ikrek nő kerül"? Ez ennyire általános?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

utolsó válasz


4 komolyabb kapcsolatom volt, ebből 3 skorpió


2012. okt. 7. 15:49
 1/8 anonim ***** válasza:
25%
Felejtsd el a horoszkópot.
2012. okt. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
Igen, skorpió csak ikrekkel lehet, ez a szabály, aki ezt megszegi, az elnyeri méltó büntetését.
2012. okt. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én még ezt nem hallottam. Amúgy a férjem skorpió, én ikrek vagyok, de szerintem ez csak egy dolog, nem is ismerek más párt ilyen jegyekkel.
2012. okt. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%
A skorpió mellé azért ideális az ikrek,mert ha a skorpió megszökik,akkor ketten fogják kergetni.Mert kicsi és minden lyukba belefér.
2012. okt. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Jé, tudok egy ilyen párról. Két jóbarátom ilyen páros voltak. Furcsálltam, hogy összejöttek, mert alapvetően nagyon különbözőek. De eleinte örültem, hogy egymásra találtak. Később már nem örültem. A skorpió srác túl csöndes, félénk, érzékeny valaki, bár azért vicces is, de nagyon szűkszavú. Az ikrek lány meg eléggé mozgékony, állandóan beszélős, egyáltalán nem ragaszkodó típus. Egyszer beszéltünk a lánnyal a terveiről. Azt mondta, hogy úgy 30 éves kora táján szeretne szülni. Kérdem, és egyet vagy több gyereket terveztek? Erre: "Azt még nem tudom, attól függ, hogy milyen gazdag pasit találok." És a Feri (az aktuális skorpió pár)? "Hát nem tőle akarok gyereket, vele csak úgy vagyok, amíg nem találok mást."


Aztán idővel ott is hagyta, épp amikor legnagyobb szüksége lett volna a srácnak, hogy legyen mellette valaki, mert épp olyan szerencsétlen dolgok történtek az életében. Az ikrek lányt ez nem hatotta meg. Szomorú.


De úgy látszik össze azért össze jönnek, lehet valami vonzódás a két jegy között, ha nem is kitartó.

2012. okt. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát a skorpió szinte ellentéte az ikreknek,az ikrek látszólag kedves könnyed,de valójában képtelen az érzelmeket megélni. Ellenben a skorpió hidegnek,negatívnak flegmának látszik,de valóságos érzelmi vihar tombol benne,ez a két jegy a legkevésbé sem passzol egymáshoz szerintem. Én nyilas férfi vagyok,és volt dolgom ikrek,és skorpió nővel is,az ikrek lány nagyon szimpatikus volt elsőre,aztán rájöttem,h csak látszat,megjátssza magát...a skorpió lány meg pont h negatívnak tűnt,de ahogy egyre jobban megismertem rájöttem,h nagyon is jó ember...nekem a skorpió a legszimpatikusabb jegy,az ikrektől viszont kiráz a hideg,sztem nem valók egymáshoz...
2012. okt. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Dehogy általános,csak mindenhol azt írják hogy ELVILEG a skorpiókhoz ikrek jegyű pár illik.Hülyeség.

Én skorpió lány vagyok,és mindig skorpió pasijaim voltak.Nem tudom miért tetszenek, de első ránézésre megfog bennük valami,és tudom hogy nekem az kell. A férjem is skorpió a változatosság kedvéért :) Bár nagyon mások vagyunk,de mégis van bennünk közös :)

2012. okt. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Ez érdekes, én ezt még sosem olvastam, csak hogy az ikrekhez nem illik a skorpió. Az ikrek túl mozgékony szabad szellemű, kell neki a tér, a szabadság, a skorpiót meg ezzel megőríti, féltékenykedni kezd, magához akarja láncolni..

Persze ez nem csak horoszkóp függő, hanem ember, személyiség függő is.

Eddig óckodtam a skorpió férfiaktól, és most mégis egy ilyen sráccal randizok, és eléggé egy húron pendül az agyunk, gondolkodásunk a jövőt illetően, és sok fontos kérdésben is.

2013. máj. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!