Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Nyilas nő és ikrek férfi...

Nyilas nő és ikrek férfi kapcsolatáról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ne a horoszkóp alapján éljek meg ne ez alapján válasszak...stb

Nem szoktam ezzel foglalkozni, csak én tipikus nyilas vagyok, a barátom pedig tipikus ikrek, a leírások igazából tökéletesen jellemeznek minket, szóval ennek tükrében érdekelnének válaszok azoktól, akik esetleg pont így vannak vagy ilyen ismerősük. :)


2012. aug. 21. 11:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha tudod, hogy nem a horoszkóp alapján kell az ilyet megítélni, akk tényleg ne foglalkozz vele. Ha jól megvagytok együtt akk nincs gond. Kül van ilyen ismerősom ők nagyon jól megvannak viszont pl ha már itt tartunk van olyan ismerősöm is aki nyilas, és a párja is az volt mégsem jöttek ki jól. Szóval szerintem ez tényleg nem fontos...
2012. aug. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
harmonet
2012. aug. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%

Azt mondják pont tökéletes pár,mert a jegyek egymással szemben állnak.


De az élettapasztalataim alapján inkább azt mondom,hogy rossz 5let.

A Nyilas nő tele van érzelmekkel,míg az Ikrek szinte teljesen érzelemmentes. Ez így nagyon fájdalmas tud lenni.


Viszont fordítva,ha a Nyilas a férfi,és az Ikrek a nő,akkor pont egyenlő érzelemmel vannak megáldva,ők lehetnek a mesebeli tökéletes párocska...:)

2012. aug. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A liberális gnoszticista irányzatokban a különféle hagyományos erkölcsi értékek kötelezettséget elvetése nyilvánult meg. Szexuálisban promiszkuitás, orgiák a kontrolvesztett "gonosz világ részét képező" embertársak káromlása, és a hatalmakkal szembeni elllenszegülés a gnosztikus etika által "szentesített" cselekedetek.
2012. aug. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ezzel tényleg nem érdemes foglalkozni, az asztrológia színtiszta humbug. Ha jól megvagytok, minek kockáztatnád azzal, hogy valami sarlatán kitalálja hogy nem illenek össze a jegyeitek? Ha meg nem vagytok meg jól, akkor nem működik a kapcsolat. A realitások mentén dönts!
2012. aug. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
16%

Katasztrófa. Már úgy értem ha ez párkapcsolat és hosszútávú, akkor jobb bele se kezdeni.


Barátként, vagy pontosabban fogalmazva haverként tök jó, szórakoztató, de többre nem. Legalábbis egy nyilasnak. Nyilasnak van szíve, lelke, tud szeretni, az ikrek viszont ezt nem tudja viszonozni, mert ő maga nem igényli úgy. Olyan rideg. Míg a nyilasnak elsődleges a párja, az ikrek légvárakat épít, nem lehet rá számítani, és nem szabad komolyan venni, hinni neki. Érzéketlen.

Nagy ívben kerülöm az ikreket.

Nyilas nő

2012. aug. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
66%

tegnap 22:36


Szánalmas...Innen látni hogy nem értesz a horoszkóphoz és ráadásul nem utolsó sorban ez alapján döntesz.Én igaz nem ikerke vagyok és nem azért mondom,hanem azért mert a horoszkóp rengeteg dologtól függ.Még a napjegyen kívűl 8 bolygó van aminek a fényszögkapcsolatit kell vizsgálni,és akkor még nem is említettem az aszcendenst,vagy a holdjegyet aminek az ember jellemében nagyon sok szerepe van.Nézzünk ondjuk egy ikrek jegyű embert,skorpió aszcendensel és bika holdal.A bika hold egy hűséges embert mutat,mert ugye a hold az a belső tulajdonságokat mutatja meg,vagy ott van a skorpió aszcendens amitől egy mély érzésű,szenvedélyes embert kapunk.Ezek csak apró pl voltak amit azért írtam le hogy kicsit képben legyél.Foggalmad sincs az egészről és itt álltalánosítasz.Kicsit olasgassál utánna és nem utolsó sorban ne ez alapján válasszál párt.

2012. aug. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
26%

ma 10:51 ne aggódjál, nem ez alapján választok.

Ez csak egy megfigyelés, tapasztalat. Több ikreknél vettem észre nagyon hasonló jellemvonásokat, melyek nekem nem jönnek be. Ennyi.

Eleinte nehéz felismerni ezeket, illetve könnyű nem tudomást venni bizonyos negatívumokról, ha az ember szerelmes. Sőt, az ikrek jó színész, fantasztikusan tud leplezni, és nagyszerű a beszélőkéje.

Ezért írtam le amit. Tapasztalat, Aki olyasmi nyilas, mint én, az jobb, ha vigyáz...

2012. aug. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
31%

ma 16:16


Akkor ne álljál szóba senkivel mert sajnos negatív jellemvonás minden emberben van,te inkább szerintem a nem létező tökéletest keresed..és neked teljesen mindegy hogy ikrek,skorpió,vagy éppen oroszlán a napjegye..

2012. aug. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!