Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A nyilas és a bika mennyire...

A nyilas és a bika mennyire illik össze?

Figyelt kérdés
2012. okt. 14. 20:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nagyon
2012. okt. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Volt ilyen kapcsolatom, 3 hónap után vége is lett. De ne horoszkóp alapján ítélj..
2012. okt. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

6. éve vagyunk együtt, és négy éves a kisfiúnk :)

Szerintem összeillünk:)

Én vagyok a nő, és bika.

2012. okt. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%

nem nagyon... utolso kapcsolatom ilyen volt, amig a szerelem tartott csak addig mukodott, utana mar csak idegesitettuk egymast.

o makacs foldhozragadt sertodekeny, csaladot akar meg gyerekeket

en meg pont hogy kicsit szabadszaju vagyok mondok olyat amin meg is lehet sertodni de en magam nem vagyok sertodos sot idegesit ha valaki az, csaladot se meg gyereket se akarok, sokkal inkabb utazni.

na ki lehet talalni melyikunk melyik D

2012. okt. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
48%

Én Nyilas férfi vagyok ráadásul az a tipikus nyilas;), a Bika típusú nők testesítik meg számomra a legkiábrándítóbb nőtípust,birtokolni akar,unalmas,földhözragadt,levakarhatatlan,nincs benne semmi szenvedély,kerüljenek...


Akikkel jól kijövök a Kos,a Mérleg meg talán az Oroszlán és a Szűz...

Ja,és a gyengém a Skorpió,de velük sosem jövök ki jól.:))))

2012. okt. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Csak barátilag passzol a dolog, de úgy nagyon.

Több...Nemnem az már túl sok tud lenni. A nyilas vagy megunja vagy szétidegesíti a bikát.

2012. okt. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Úgy mint a kecske és a káposzta, sehogy, de együtt nagyon jól megvannak, ha három reggel nem ebédelnek.
2012. okt. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

3. vagyok, 5-nek irom:

Én is bika vagyok, de sem földhzragadt, sem birtokló nem vagyok, sőt nálunk a férjem akart jobban gyereket, házasságot.Tökéletesen meglettem volna a papir nélkül is, főleg úgy, h a gyerek jóval hamarabb jött, mint a nősülési szándék.

Amúg skorpió az aszcendensem, és külső jelekben sem vagyok bika, max annyi jellemző rám, h a nyakam nekem is érzékenyebb a betegségekre, mint általában a bikáknak.

Szóval a bika nők sem egyformák, nem vagyunk egy fadarab az ágyban, és nem lessük állandóan, h végre mikor húznak gyűrűt az ujjunkra.

2012. okt. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%
Sőt, a Bikák általában nagyon is érzékiek, főleg az ágyban. ;)
2012. okt. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Én egyáltalán nem ez alapján választok párt. Csak kiváncsi voltam rá. Én nyilas vagyok, a párom pedig bika és lehet vannak kissé zűrös napjaink, de nagyon jól kijövünk. Mert a nyilas a szeretetre, a bika a azeretet megadására vágyik. Úgyhogy szerintem kiegészítik egymást.
2012. okt. 15. 22:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!