Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A horoszkóp szerint a Kos...

A horoszkóp szerint a Kos férfihez a Skorpió vagy a Nyilas nő illik jobban?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem a csillagjegy számít meg minden, de én

azért mégis kíváncsi lennék, hogy mit javasol a horoszkóp :)


2012. szept. 15. 01:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
54%
Én úgy tudom, hogy a Nyílas nő, de lehet, hogy tévedek.
2012. szept. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
54%
Elvileg inkább a Nyilas, mert mindkettő tűz elemű. De ezek csak a Nap-jegyek, a teljes körű szinasztriához ennél több adat szükséges.
2012. szept. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Five Star ***** válasza:
Hát ahogy a #2 mondta, kevés az infó, de ennyi alapján a Nyilas... igazából a Kos férfi elvan a Skorpióval is, viszont a Skorpiót nem fogja tudni hosszútávon lekötni, érdekelni a Kos.
2012. szept. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
70%

Nyilas, és csak ez alapján válassz párt, ha jót akarsz.

Mihály jósnő

2012. szept. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
76%
nyilas. Skorpió semmi esetre sem
2012. szept. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
A Skorpió akármennyire is tetszik, meg rendes, meg jófej küldd el, mert semmi esetre sem. A nyilas meg mindegy milyen, hiszen az illik hozzád, még ha idegesítő meg ronda is.
2012. szept. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Hát a bnőmmel aki nyilas már ott tartunk, hogy szakítunk elég régóta civakodunk, még mindig érzek iránta valamit,

de nem szerelem inkább csak ilyen megszokás, hogy ott legyen mellettem. Viszont nemrég megismerkedtem egy lánnyal, aki skorpió (aszcendense is tehát dupla skorpió), olyan jól érzem magam vele, hogy lassan már szerelmes vagyok belé!! :DD

Miért mi baj van a skorpióval??

2012. szept. 15. 14:14
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Ne törődj vele, ez így van. Hagyjad a skorpió lányt, akármennyire jó és kényszerítsd magad a nyilasra, mert ezt mondja a horoszkóp.
2012. szept. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

jaaj de ne gúnyolódjatok máár!! :/ én nem eszerint döntök, csak kíváncsi vagyok, hogy a horoszkóp szerint melyik illene jobban hozzám és miért, bár én úgy érzem a skorpió :DD

Ja igen meg arra is kiváncsi vagyok, hogy mindenki azt írja a skorpió rossz és stb. Na kiváncsi vagyok arra is, h ha netán összejövök vele, igazatok lesz-e. :pp

2012. szept. 15. 14:20
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Azt hittem, csak elméletben kérdezed. Ilyeneken filózni csak úgy érdemes.

Ha ennyire hiszel az ilyesmiben, állíttass szinasztriát asztrológussal, de ahhoz kérni fogja percre mindhármótok születési idejét, plusz a helyét is.

Mindig úgy voltam ezzel a horoszkóposdival, hogy érdekes téma, "lehet benne valami", de nem a gagyi bulvárhoroszkópban. Viszont eszem ágában nem lett volna ez alapján párt választani. Ha így lenne, még mindig az exemmel kéne lennem, mert a csillagjegyünk jobban összeillik.

2012. szept. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!