Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mik a rák jegyben született...

Mik a rák jegyben született ember jellemzői?

Figyelt kérdés
Itt az esély hogy bizonyítsátok, hogy a horoszkóp nem hülyeség. Becsületes leszek, ha illik rám a leírás, akkor elmondom. Hajrá!

2012. okt. 15. 17:39
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
79%

Az alap személyiségjellemzésekben szokott igazság lenni... rám legalábbis igaz nagy része a rák jellemzésnek :)


A napi, heti, havi vagy akár évi horoszkóp viszont baromság.

2012. okt. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Várom a jellemzést.
2012. okt. 15. 17:45
 3/33 anonim ***** válasza:
90%
Én meg várom a vacsorát.
2012. okt. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Azt én is, de a jellemzést most jobban, hátha "megvilágosodok".
2012. okt. 15. 17:52
 5/33 anonim ***** válasza:
Én is rák vagyok, és én is kíváncsian várom a jellemzést. Plusz valaki mondjon egy normális aszcendens kalkulátort, mert teljesen ugyanazokkal az adatokkal három különböző oldal 3 különböző aszcendenst adott ki. :D
2012. okt. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Igen, annak én is örülnék és így mondhatnátok egy még pontosabb jellemzést. Vajon miért nincs még jelentkező? A többi horoszkópos kérdést tele írják a hozzá értők.
2012. okt. 15. 18:25
 7/33 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én 44 éves Rák hölgy vagyok.Nagyon érzékeny,zárkózott, csendes,szerény,és jószívű vagyok.Hajlamos vagyok a hangulatingadozásokra,és nem nagyon szeretek dönteni.Mások szerint megnyugtató a kisugárzásom, jobban szeretem meghallgatni az embereket, mint beszélni.A természetet,állatokat imádom.Hűséges,családszerető vagyok.Negatív tulajdonságom, hogy könnyen megsértődöm, és olyankor duzzogok...

Elég kielégítő voltam?

Te milyen vagy?

2012. okt. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
Nagy ollóik vannak.Amúgy csendesek.
2012. okt. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Ne már, ez pont illik is rám xD Kivéve a zárkózottság, meg a csendesség. Sokszor szóf*sásom van xD
2012. okt. 15. 19:50
 10/33 anonim ***** válasza:
5%

#7


Akkor csakhogy megcáfoljam a tipikus Rák (=kedves, aranyos, jószívű, család centrikus, jámbor teremtmény) sztereotípiát - Én ennek pont az ellentéte vagyok... Nem érdekelnek az emberek, nem vagyok jószívű, nem vagyok sértődékeny mert tisztában vagyok azzal, hogy milyen vagyok és tudom ha valaki valami sértőt mondd rám az nem igaz és az illető valószínűleg csak nem tud jobbat kitalálni. Ha mondjuk a viselkedése nem megfelelő, elkönyvelem egy idiótának és nem foglalkozom vele, de megsértődni azon sem szoktam. Ha olyan dolgokról van szó amikhez nekem is közöm van akkor azt akarom hogy minden úgy menjen ahogy én akarom, vagyis inkább én döntök - aztán vannak helyzetek amikor nekem aztán tökmindegy mi lesz, ilyenkor nem én döntök. Azt hiszem szerénynek sem mondanám magamat, bár kérkedni, felvágni sem szoktam semmivel mert annak meg nem látom értelmét. Az állatokat addig szeretem amíg nem kell velük komolyabban foglalkozni. Megsimogatok egy aranyos kutyát meg minden, de itthonra nem kéne. Családdal ugyanígy vagyok, mármint hogy itthonra nem kéne. Örülök ha szüleim békén hagynak, más se hiányzik mint egy saját család. Szeretek egyedül, a saját dolgaimra, hobbimra koncentrálni, napokat, heteket töltök el velük úgy, hogy fel sem tűnik hogy már ennyi idő eltelt. Pozitív tulajdonságom szerintem hogy mindezek ellenére képes vagyok mindenkivel normálisan viselkedni, vagyis általában nincs velem bajuk az embereknek.


Egyébként ha már a sok idióta mindenképpen egy jellemzés alapján akarja megismerni a másikat, meg eldönteni hogy összeillik-e a barátjával/barátnőjével, olvasgassanak inkább a személyiségtípusokról (MBTI). Sokkal jobban leírja az embereket, de persze először ki kellene deríteni az adott személy típusát ami picikét bonyolultabb mint kideríteni a csillagjegyét.

2012. okt. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!