Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Meg lehetek átkozva? Van...

Meg lehetek átkozva? Van olyan ember, aki egyszerűen balszerencsésnek és elátkozottnak született?

Figyelt kérdés

Egyszerűen semmi nem jön össze az életben? Nem találok magamnak normális nőt. Ha találok, valami nem működik. 3 hónapos volt a leghosszabb kapcsolatom, az is elég nevetséges volt. Ha már a szerelemben nincs szerencsém, elvárnám, hogy legalább a "kártyában", azaz jelen esetben a szerencsejátékban legyen.

De ott sincs. Hihetetlenül balszerencsés vagyok ebben is.

Mi rosszat tettem? Mit tehetnék, hogy ez megváltozzon? Nem tudok róla, hogy ártottam valakinek és ezért visszakapom ezt valahonnan.

Rohadtul nem hiszek az ilyen karmás dolgokban, de lassan már nem tudom elképzelni, hogy mi ez az egész, ami velem folyik az életem során.


2010. jún. 15. 16:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

nincs önbizalmad.

ha pedig nem megy nagyon a kártyázás, akkor ne tedd, nem kötelező.

2010. jún. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Milyen kártya ha szabad érdeklődni?
2010. jún. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

A kártyát azért tettem idézőjelbe, mert nem arról van szó. Csak a mondás így szól.

Egyébként sportfogadás a műfaj.

2010. jún. 15. 16:38
 4/14 anonim ***** válasza:
74%

talán ha lenne annyni eszed, hogy a nőzési gondokban azt vennéd észre, h valami bajod van hibákat követsz el, azért nem megy, akkor talán javíthatnál.


de ugye egyszerűbb a nemlétező átkokra fogni, hát te se leszel szerencsésebb így soha az tuti.

2010. jún. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Tudod hány millió ember játszik szerencsejátékot és ebből mennyi nyer? ez nem balszerencse kérdése. A szerencsejáték a legális pénzlehúzás az olyan emberektől akik vannak elég naívak ahoz, hogy 25 szelvényt megvegyenek, és abból egyzser ha nyernek 200 huf-t már vezsik a következő 25-t.

A nőkről meg annyit, hogy legyen önbizalmad, mert válalni magad, és ne flj egy idő után meglesz az, nem mindenkinek jön hamar. Néha én is úgyérzem hogy valami nincs rendben, pedig én csak apro dolgokban vagyok hihetetlen balszerencsés (olyan murphy típus:D) szval amikor csak alkalom nyilik rá én pofára esek. Ezek a dolgok nem átoktól vannak, egyzserűen ilyenek az emberek. majd megjavul.

2010. jún. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem meg csak xar vagy a nőknél és a szerencsejátékban is.
2010. jún. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én is elátkozott vagyok. Mert nekem meg barátaim nincsenek, mindig egyedül vagyok. Nem úgy, hogy menjek, szerezzek, ez nem ilyen egyszerű. Mindig mindent egyedül csináltam, nagyon szär.
2010. jún. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
31%

Én is elátkozott vagyok. Mert nekem meg barátaim nincsenek, mindig egyedül vagyok. Nem úgy, hogy menjek, szerezzek, ez nem ilyen egyszerű. Mindig mindent egyedül csináltam, nagyon szär.


Nem hogy a saját szemedbe mernél nézni, hogy mit tettél meg azért hogy legyenek barátaid és mi az amit megtehetnél, de nem mersz. Ehelyett a felelősséget ráhárítod átkokra.


Azt mondják szükség van ilyen balekokra is, mert mások tőlük tanulnak. Döntsd el melyik leszel. Olyan nincs, hogy valaki ne tudjon magának barátokat szerezni.

2010. jún. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
nincs ilyen ember. mindenki saját maga választja ki a feladatait, és bármikor mondhat nemet azokra az eseményekre, melyeket maga köré teremtett, és létrehozhat új illúziókat.
2010. jún. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

A pozitív dolgokra kellene koncentrálnod.

Azokra is, amelyeken első pillanatra nem is látszik, milyen jó dolog.

Pl. egészséges vagy. Van mit enned, van hol laknod. Vannak szüleid. Jó otthon lenni. Rád mosolygott az a kedves arcú közértes nő.

Nem kell nagy dolgokra gondolni.

2010. jún. 16. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!