Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Igaz, hogy bizonyos csillagjeg...

Igaz, hogy bizonyos csillagjegyű emberek több élegenergiával rendelkeznek, mint mások?

Figyelt kérdés
Pl. hogy az ikreknek alapjáraton több az energiája. Egy horoszkópos oldalon olvastam.
2012. okt. 24. 19:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Akiket ismerek és pl. Ikrek csillagjegyűek, azoknak több az energiájuk nálam (én Bika vagyok). Viszont lehetséges, hogy semmi köze a horoszkóphoz ennek, csak egyszerűen így alakult.
2012. okt. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Nem. Mármint egyik ember sem több a másiknál csak csillagjegye miatt. Pl skorpiókra mondják h a legerősebb jegy, meg h mágikus képességekkel rendelkezik és az igaz h nagyon intuitívak, vagy h 'mágikusak' az ágyban, de minden jegy másban jó és az ember nem véletlenül születik abba a csillagjegybe amiben él. Ez a legmegfelelőbb az életfeladatához szóval minden jegy máshogy jó.

Az ikrekről pl az járja h ők jönnek ki a legjobban más jegyekkel, nagyon jó társalkodók, intellektuális, bájos légies stb. Nekem nincs ikrek barátom, mert valahogy túl légiesek vagy nem is tudom, mintha mély kapcsolatra nem lennének nyitottak, de ez lehet h nem igaz, csak azokra akiket én ismertem.

2012. okt. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Én is ezt tapasztaltam, igaz, annyi embert nem figyeltem meg, hogy általános következtetést vonhassak le belőle, de nekem is pont egy ikrek-bika ellentétre van példám: egyik tesóm ikrek és energikus, társaságkedvelő ember, másik meg bika, és ő sokkal nyugisabb, lelki vívódásokra hajlamos. Bár lehet, hogy ezek a vívódások veszik el az energiát. :))
2012. okt. 24. 19:36
 4/15 anonim ***** válasza:
nem igaz.
2012. okt. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Második: akkor tényleg lehet szó akár arról is, hogy alapból ugyanannyi energiával rendelkezünk (nagyjából), de ki erre, ki arra használja ezt az energiát. Ha valaki kifelé irányítja (barátkozik, beszélget, társaság középpontja), akkor nála ez látványos, viszont ha valaki elmélázóbb, önmarcangolóbb tipus, akkor az ő "energiabefektetése" nem látványos, mert belül történik. És így kívülről látszhat úgy, mintha kevésbé energikus lenne. De nem gondoltam végig, lehet, hogy butaságot írok :D, csak hirtelen ez jutott most eszembe. :)
2012. okt. 24. 19:41
 6/15 anonim ***** válasza:
De ennyire általánosítani sem lehet, a testvéremmel pl. egy napon születtünk csak pár év különbséggel. Ugyanaz a csillagjegy, de teljesen más a jellemünk, szinte szöges ellentétek vagyunk.
2012. okt. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Igen mivel ikrek, ketten vannak, így több az élet energiájuk. Ezért van, hogy az ikrek általában 160-200 évig élnek.

Laci, asztrológus és kuruzsló

2012. okt. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

En az ikrekrol azt olvastam,h hajlamos idegessegre,es pont h nem el olyan sokaig ha nem vigyaz.


A statisztikak szerint a leghosszabb eletu az eletvidam,es onimado nyilas,es a vegletekig kitarto extraszivos skorpio.


merleg,rak,bak is viszonylag sokaig elnek,


kevesbe szerencses az onemeszto bika,meg a banatat opiumba folyto halak.


de persze lehet baromsag,megprobalom megkeresni a cikket.

2012. okt. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

én a bakokról hallottam ezt.

állítólag gyorsan öregednek külsőre, de bitang szívósak.

képesek úgy tök jól ellenni hogy egy nap 2 karton cigi, 3 üveg pia és mindezt 20-30 évekig nyomatni.

az igaz hogy ráncos bőrű, reszketeg, "mindjárt elesik"-nak tűnnek, de csak tűnnek!

én ahány 80 felettit ismerek mindről kiderült hogy bak és vannak egy páran.

2012. okt. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én ikrek vagyok és olyan fáradt,hogy mindjárt megdöglök.Na,most rácáfoltam a kérdezőre.
2012. okt. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!