Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Hogy lehet ennyire beskatulyáz...

Hogy lehet ennyire beskatulyázni az embereket csillagjegy szerint?

Figyelt kérdés
Most nem arról van szó, hogy ki hisz a horoszkópban, ki nem, de ha a bolygóknak van is szerepe az emberek személyiségének kialakulásában, akkor sem értem hogy lehet így beskatulyázni az embereket, mint ahogy itt néhányan teszik. Csak nálam van úgy, hogy az azonos csillagjegyű ismerősök nem teljesen ugyan olyanok?

2012. nov. 5. 13:47
 1/7 MRC31 ***** válasza:
100%
Ahogy én látom a felszínesség miatt. Ez engem is zavar, hogy a legtöbben csak a napjegyet veszik figyelembe és úgy véleményeznek, ítélkeznek. De annyi minden más módosító is van a bolygókon kívül... társadalom, neveltetés, stb., a horoszkóp koránt sem szentírás.
2012. nov. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Még ha az embert születésekor befolyásolnák is az égitestek pillanatnyi állásai, akkoris rengeteg inger éri élete során, amik kisebb-nagyobb mértékben mind befolyásolják egy ember jellemét, személyiségét.
2012. nov. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek. Amúgy szerintem azért skatulyáznak sokan, mert szeretnék kiszámíthatóvá tenni, amit nem lehet. Szeretnének annyira ismerni valakit, amenyire lehetetlen, szeretnék kiszámíthatóvá tenni az életüket, amikor találkoznak valakivel. Ez egy általános igény, szeretnénk tudni, amit nem tudhatunk, egyszerű megoldást szertnénk arra, ami talán megoldhatatlan. (Jövőlátás, mások befolyásolása, emberek kiismerése, stb.) Az ezotéria sok olyen megoldást kínál, ami látszólag kényelmessé teszi az életet.
2012. nov. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
66%
Azért mégis vannak olyan dolgok amit úgy hívsz hogy beskatulyázás.Persze egyetértek sok mindenben,abban is hogy jó azt hinni hogy ismerünk valakit,mert van egy elfogadott séma:)Meg abban is,hogy minden változtathat rajtunk amivel életünk során találkozunk.De azért vannak alap dolgok,amit én úgy figyeltem meg,hogy tényleg megvannak az adott csillagjegyűekben.Kövezzetek meg:)
2012. nov. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De akkor nálam miért nem? Ezt nem értem...
2012. nov. 5. 21:30
 6/7 anonim ***** válasza:
57%

A hármassal mélységesen egyetértek. Az emberek nagy része kiforgatja a spirituális tanokat a saját érdekében, hogy ki tudjon bújni a félelmei, a felelőssége és a nehézségek alól. Nagyon egyszerű és világos az egész, ha ebből a szögből nézed. Minden a helyén van, mindent automatikusan megkapunk, ráadásul az ujjunkat sem kell megmozdítani, mert mindig van kiskapu, könnyebb út.

Az első hozzászóló is jót írt, de a bolygók állása abszolút nem befolyásol minket. Azok csak bolygók, amelyek irdatlan messze vannak tőlünk. Ami hatásuk van, az csak egy elhanyagolható gravitációs hatás és némi szintén elhanyagolható elektromágneses zaj, semmi más. Hasonló hatások ezrei és tízezrei vannak körülöttünk állandóan, amelyek milliószor erősebbek ezeknél. Szóval ha valamik nem hatnak ránk születésünk pillanatában, azok éppen a távoli bolygók.


Ignoramus

2012. nov. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én a horoszkópot, csak szórakozásnak tartom, semmi másnak.

Ha a rák horoszkópját nézem, akkor pár héten belül, jó lesz az az ikreknél is.

Azért szerencsére, lekerültek már innen, a horoszkóp szerinti párválasztós kérdések. "Ikrek vagyok, ő meg kos - összeillünk-e?

NEM" - mégis, milyen választ várhatott az illető?

Jöttek már össze emberek úgy, hogy nem is tudták előre, hogy ki - melyik évben született. Akkor meg, mi a helyzet ezzel?

2012. nov. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!