Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mi a véleményetek a mérleg...

Mi a véleményetek a mérleg csillagjegyű lányokról és fiúkról? (bárki válaszolhat! )

Figyelt kérdés

Sokan azt mondják hogy ez a csillagjegy nem olyan különleges mit mondjuk egy oroszlán!!!

És hogy sok pozitív élményük nem volt velük.

Télleg semmi jó nincs ebbe a csillagjegyben???



2012. okt. 23. 14:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
58%
Nekem semmi véleményem nincs.
2012. okt. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Közvetlen családtagom mérleg. Valóban szereti, ha a dolgok nem billennek ki a kerékvágásból, sem erre, sem arra. A langyosvizet szeretik, ezért inkább nem kezdeményeznek, nem vállalkoznak újra, és a béke kedvéért engednek, beletörődnek dolgokba. Szerintem unalmas mellettük az élet, de van, aki az unalmasat, megszokottat szereti. Pörgős biztos nem volna jó mellé.
2012. okt. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Az, hogy akkor születtek, amikor a mérleg csillagjegyűek.

Bármilyenek lehetnek.

2012. okt. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Malats ***** válasza:
Volt barátnöm mérleg. Ritka boldog nap volt amikor szétmentünk. Depressziv, önfejü, nagyképü, egoista volt. Emellett viszont van egy nagyon kedves, komoly, érett, segitökész lány barátom, aki szintén mérleg. bogozd ki.
2012. okt. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem a csillagjegy fogja eldönteni egy ember személyiségét, csak van néhány örege a gyakorin, akik ezt híresztelik.
2012. okt. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
Én mérleg vagyok. Van is pár ismerősöm aki szintén ez a csillagjegy alatt született,pár jellemvonásunk megegyezik,de lényegében nagyon különbözőek vagyunk. Unalmasnak pedig egyáltalán nem mondhatnám egyikünket sem :D. Nekem a többiekkel kapcsolatban pozitív a tapasztalatom. Viszont volt egy mérleg pasim másfél évig és az még nekem is sok lett ott a végére. Mindketten elég határozatlanok voltunk, ő soha nem akart kimozdulni és én unatkoztam mellette.Én szeretek kimozdulni otthonról és szórakozni. A baráti körömben 7 darab mérleg személy van,így tudnák mesélni :D
2012. okt. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom, hogy egy oroszlán miért különleges, hacsak nem azért, mert beképzelt, közben egy nagy nulla, tisztelet néhány kivételnek.


A mérleg emberek viszont teljesen korrektek, jól kijövősek, reálisan értékelik magukat és nem beképzeltek, tehát kellemes társaság.


30n(nyilas)

2012. okt. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
86%

a pasik kis cukik. jó velük szexelni de neked kell rájuk mászni meeert lusták :D

ami irritáló, hogy képtelenek dönteni.

én egyetlen egy dologgal vagyok így, ha csokit kell vennem a boltban mert meg akarom venni az összeset de nem lehet és órákat tudnék a csokisor előtt állni:D

na ők minden másban ilyenek.

meg én elintézek egy nap alatt 5 dolgot, ők 5 nap alatt egyet mert annyit mérlegelnek :D

a csajoknak fél évig tart elkészülni mire kijutnak a fürdőszobából.

ja és mindenhonnan, örökké késnek. én még nem láttam pontosan érkező mérleget :D

de ennek ellenére bírom őket

1 skorpió

2012. okt. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
5%

Jaj előző, mert minden mérleg ugyan olyan...

Nem tudom ti hol éltek, de hogy nem a valóságban az biztos.

2012. okt. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
anyukám párja meg az én exem mérleg, róluk tudok nyiltakozni. mindketten nyugodtak, béketűrőek, nehéz kihozni őket a sodrukból.ebből kifolyólag szeretnek kicsit belesüppedni a hétköznapokba. ha tényleg számít valamit a horoszkóp akkor hozzám nem túl jó párostíás (nyilas)
2012. okt. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!