Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Aszcendens. Soha nem tudom...

Aszcendens. Soha nem tudom meg? Nem tudom hánykor születtem, csak nagyjabol, még az óra sem biztos.

Figyelt kérdés
Ez hova van irva? :D anyakonyvibe nincs azt hiszem.

2012. nov. 10. 13:52
 1/8 anonim ***** válasza:

Stellariumon pörgesd vissza az időt, és nézd a horizontot.

[link]

2012. nov. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Soha nem tudod meg, de amúgy is hülyeség.
2012. nov. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Én sem tudtam, hogy mikor születtem, de elmentem a kórházba és kikértem (persze fizetni kellett érte kb 2 e körül volt) a születési papíromat és azon rajta van mindenkinek rajta van úgyhogy onnan megtudhatod!!
2012. nov. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A horoszkóp miatt fizettél 2000-et? Gratulálok.
2012. nov. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem értem, hogy akik horoszkóp ellenesek, minek vannak ebben a kategóriában! Most is 4 válaszból, 2 csak fújolt..

Más miatt is kikérhette.

Köszönöm harmadik!

Az első válaszolót pedig nem nagyon értem. Hogy pörgethetném vissza, ha amúgyis az IDŐt kérdeztem.-->Nem tudom az IDŐt mikorra tekerjem.

2012. nov. 12. 15:30
 6/8 anonim válasza:

Plusz a Stellarium egy planetáriumprogram, azaz asztronómiai,nem asztrológiai képet ad.

A csillagjegy és a csillagkép nem ugyan az...stb.

Én se értem minek ír az ilyen.

2012. nov. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én sem értem, hogy miért kell kamu kérdéseket gyártani, mert az biztos, hogy egy ember sem hiszi el igazából, amit a horoszkópban írnak.
2012. nov. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A nagy része szemétbe való, és csalás! De vannak oldalak (bár elég kevés) Ahol tényleg jót írnak! Nem sablon szöveget, és tényleg nagyon sokszor nap végén olvastam el, és igaz volt! Úgyhogy, rossz helyen keresgélsz!
2012. nov. 13. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!