Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Halak horoszkópú, skorpió...

Halak horoszkópú, skorpió aszcendensű férfiről mik a tapasztalataitok? A kínai jegye sárkány.

Figyelt kérdés
Én tigris, bak vagyok, rák aszcendenssel és ő olyan túl nem is tudom milyen.Annyira tökéletesnek talál,, hogy egyféleképpen gondolkodunk, meg minden,hogy néha azt hiszem, hogy nem is mond igazat.Vagy csak nem merek bízni benne, mert túl sok rossz történt velem.

#aszcendens #sárkány jegy
2012. nov. 1. 22:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Túlnyomó többségük szeret dugni, vannak pénzügyeik, érzékeny testrészeik a fej, kezek, törzs, lábak, átlagos ideig élnek és van köztük sok ügyvéd, hegesztő és üzletember.
2012. nov. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Még add meg a balkáni ténszferenst és akkor részletesebb leírást tudunk nyújtani.
2012. nov. 2. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Az enyhe értetlenségem oka az vele kapcsolatban, hogy igaz netes társkeresőn ismerkedtünk meg,és már mindketten otthagytuk :) , napi szinten beszélünk több órát skypon,ő kért időt.
2012. nov. 2. 08:29
 4/16 A kérdező kommentje:
00:56-os, ha megmondod mi az, megkérdezem tőle.
2012. nov. 2. 08:31
 5/16 anonim válasza:
Ezt nehez megmondani de a halak pasi sztem nem annyira jo mert eleg "lassu"" csak uszkal ide-oda kenyelmes tipus.Nem halad elore az eletben.Nekem volt halak pasim nem is egy ugy kellett noszogatni sztem nem igazan eletre valok.De az is lehet hogy az aszcedens dominal nala jobban akkor viszont a jeg hatan is megel.En merleg vagyok skorpio aszcendensel es ram is jobban a skorpio illik.Ismerkedj vele es majd kitapasztalod!
2012. nov. 9. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Előző, te nem vagy életre való, mert hiszel ebben a hülyeségben.
2012. nov. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
En nagyon is az vagyok persze hogy hiszek benne mindenkinek kellene de nem allok le vitatkozni semmi ertelme.
2012. nov. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Mindenkinek kellene ?XD Akkor azt magyarázd meg, miért van az, hogy az én környezetemben a bizonyos csillagjegyű emberek nem olyanok, mint ahogy a horoszkóp szerint kellene lenniük?:P
2012. nov. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Látszik, hogy egy igazi horoszkóp hívő vagy. El kezdted írni a hülyeségeidet, de amikor bizonyítani kell, akkor eltűnsz, mint a többi.
2012. nov. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Ha lehet, ne essetek egymásnak, nem vitaindítónak szántam a kérdésemet :D

Én is tudom, hogy nincs két egyforma ember /halak és férfi sem/.

2012. nov. 9. 10:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!