Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szűz horoszkóp, oroszlán...

Szűz horoszkóp, oroszlán aszcendens mit jelent, milyen vagyok?

Figyelt kérdés
2009. aug. 14. 20:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Milyen vagy? Amilyennek a szüleid neveltek és amilyenné a környezeted és az élettapasztalatod tett. Szerintem badarság vkit a horoszkópja alapján "definiálni" úgy h milyen vagy a horoszkópod alapján annyira megállapíthatatlan mintha csak azt kérdezted volna h "barna hajam van akkor most milyen vagyok"
2009. aug. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én meg azt hallottam (olvastam) hogy már egy éves korunk előtt kialakul az alap személyiségünk,vagy ki tudja, lehet hogy már születésnél vagy előtte. Akkor meg vagy horoszkóp vagy gének. Vagy mindkettő. Sosem tudom meg...
2009. aug. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szűz horoszkóp, oroszlán aszcendensel van diplomás orvos, kutató-feltaláló, cirkuszi bohóc és pszichopata tömeggyilkos is. 100%-ban egyet értek az elsővel hogyan is lehetne ennyi alapján meghatározni valakinek a személyiségét. Olyan vagy amilyenné váltál és amilyen utakra léptél az életed során.
2009. aug. 17. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Öntudatos, magabiztos ember vagy, aki a realitások talaján érzi igazán otthon magát.
2010. ápr. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az aszcendens arról árulkodik milyenek lát a külvilág. A horoszkóp arról,hogy milyen vagy,és ezt befolyásolja h harmonikus(boldog,kiegyensúlyozott,szép életed van) vagy diszharmonikus(harmonikus ellentetje) . Ajánlom ezt az oldalt : [link] ez jellemez téged. :)

Ha érdekel milyenek lát a külvilág olvasd el az oroszlánt..de am nagylelkű,vezető egyéniség

2011. júl. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!