Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mi a véleményetek az ikrek...

Wwe aj kérdése:

Mi a véleményetek az ikrek jegyében született nőkröl?

Figyelt kérdés
2012. nov. 16. 18:54
1 2 3
 11/24 anonim válasza:

utolsó teljsen igazad van :D

ikrek vagyok és pontosan ilyen ;)))

2012. nov. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
76%

"Hű, én nem bírom őket"

Mi az, hogy őket? Úristen, te komolyan ez alapján ítéled meg az embereket?

Belőled kiindulva, akkor a skorpiók buták...

2012. nov. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
48%
Van pár iker ismerősöm. Jó társaság,mert szeretnek beszélni, már már túl sokat is.Viszont, amit nem bírok,nagy hangúak, harsányak, néha közönségesek,és elég kétszínűek.Az egyik ikrek jegyű ismerős pedig kimondottan rosszindulatú,és bosszúálló,pedig látszatra közvetlen,kedves.
2012. nov. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
73%

Hát igen, ahány, annyiféle.


1 - Magolós, rideg, rugalmatlan, csontsovány kriptaszökevény.


2 - Laza, be nem áll a szája, jóindulatú, segítőkész, de valahol mindig tartja a távolságot.


3 - Lassú, halk szavú, de folyamatosan árad belőle egy stabil derű.


Én őket ismerem, és az a véleményem róluk, amit leírtam :D Rá kéne már jönni, hogy az általánosítás bizony csúnya dolog. :)

2012. nov. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 Lilla73 válasza:
58%

Bakker! 10/14 (Skorpió) mennyire igazat ír. Párom skorpió, anyja és anyám is ikrek. A személyiségük szerint mintha tényleg ikrek lennének. Két sárkány. Teljesen igaz, amig Skorpió ír. Hozzájuk alkalmazkodni képtelenség. Hisztisek, ingerlékenyek, könyöklősek és diktátor komplexusuk van. Ha nem az van amit akarnak, akkor aztán mosolyszünet. Borzasztó, hogy két ilyen közel álló emberről kell ezt írjam. Lehet, hogy az a gond, hogy én szűz jegyű vagyok és túlérzékeny. De a párom is így van velük. Még a saját anyjával is. Néha helyre teszi és akkor észre veszi magát. Sajnos az én anyámnak falra hányt borsó minden kritika. Az egyetlen jó, hogy anyósom viszont nagyon szereti az unokáját és a lelkét is kiteszi érte. Ezért neki elnézem a hülyeségeit, egy ideig. Mert nem szabad hagyni, hogy a fejünkre nőjenek. Egy idő után nagyon elszemtelednének.

Ettől függetlenül nem hiszem, hogy minden ikrek ilyen lenne. Sajnos mi kifogtuk.

2012. nov. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
21%
Előző, majd akkor irkálj ide, ha lesz fogalmad az asztrológiáról és nem csak az amit az újságokban olvasoé....
2012. nov. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
53%
10 és 15, nekem is két ikrek nő van a családomban, és egyetértek veletek. ellentmondás nem lehet, az utolsó szó mindig az övék, ha nem, akkor kitagad, rád zúdítja a mérgét, ha van, rajtad tölti ki, egyszóval élhetetlen, és mellette is lehetetlen élni. ez nem túlérzékenység kérdése, hogy így látjuk.
2012. nov. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 Kraken válasza:
50%

Ikrek és nő, hát a havibaj mellé ezt is el kell viselni.

A legjobb barátom mindig teherként mesél arról, hogy ö ikrek és azt mondja nekem:”Neked könnyű nyilas vagy.”

Ikrekben kettősség van, és két igazság él egyszerre, és csak pillanatnyi kedv dönti, el mikor melyiket mondják ki, de annak az ellentétjében is igazul hisznek.

2012. nov. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim válasza:
MENEKÜLJ!!!
2012. nov. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
46%
Milyen sok tudatlan ember ír ide. Fogalmatok sincs a horoszkópról, de itt okoskodtok.
2012. nov. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!