Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen természete van a...

Milyen természete van a babátoknak, aki ikrek jegyben született?

Figyelt kérdés

Olvasni a jegy jellemzői között jót, rosszat, de persze a nevelés számít remélem majd a legtöbbet, de mégis vannak azért alap dolgok, amik néha bejönnek a horoszkóp szerint.

Leírnátok mik jellemzők az ilyen jegyben született gyerekekre? És az is fontos, hogy hogyan nevelitek őket, azaz miket tartotok fontosnak a nevelésben.


2012. aug. 13. 11:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Ikrek jegyű a kislányom /most 26 hónapos/.

Nagyon okos,értelmes,könnyen tanul.Szereti ha szeretik és ezt ő is viszonozza,kimutatja tettekkel is. Hamar mérges lesz ha nem úgy van valami ahogyan azt ő szeretné. Szereti "ugráltatni" a másikat,mindig megmondja hogy ki mit csináljon/játszon vele.Ha leszidom képes elpityeregni magát,vagyis inkább visszatartja és azt mondja "nem sírok".

Születése óta kiegyensúlyozott lányka,a könyveket melyben leírják hogy alakul egy baba napirendje,róla mintázták szerintem :D

Ha valami nem úgy alakul ahogyan ő szeretné,hisztizik,kiabál,és nyüszörög.Egy idő után megunja,de ha nem rácsukom az ajtót hogy gondolkodjon el magán...

Alapvetően elég szigorúan,és következetesen nevelem/tehát már mikor látom hogy rosszban sántikál,szeretem a dolgot megelőzni/ Persze az én nevelésemre fittyet hányva a papa,meg a keresztapja mindent megenged neki,így nekik mindig mindenért hisztizik. Tudja kinél meddig mehet el!


Úgy gondolom hogy az ikrek egy jó jegy,akik ebben születtek mind életvidám emberek :)

2012. aug. 14. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Oh, köszönöm a jellemzést, nagyon aranyos lehet a kislányod!! :) Én is nagyon következetesen szeretném nevelni és már most is igyekszem érzékeltetni Vele mi az ami pozitív és mi negatív. Nagyon nyitott, nyugodt, mosolygós, kiegyensúlyozott, jó alvó, érdeklődő és jól fejlett baba a kislányom. (3hónapos. :))

Várok még tapasztalatokat. :)

2012. aug. 14. 11:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem attól is függ, hogy milyen a természete, hogy mi az aszcendense. Saját példát mondanék: én bika vagyok ikrek aszcendenssel, mégis jobban hasonlítok ikrekre, mint a kislányom, aki ikrek, viszont az aszcendense bak. :)
2012. aug. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az én kislányom 15 hónapos, szintén ikrek jegyében született. Nagyon gyorsan tanul, nagyon szeret mindent szétszedni és megnézni, hogy hogyan működik. Gyorsan mérges lesz, ha nem sikerül neki valami. Nem túl jó alvó, éjszaka sokszor kel, bár ezt nem tudom, hogy összefüggésben van-e azzal, hogy milyen jegyben született. Amúgy elég aktív gyerek, nem a nyugodt babák közé tartozik. Minden érdekli, az egyhangúságot nem szereti. Ha valami jó elfoglaltságot talál, akkor azzal sokáig elmókol.



3

2012. aug. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!