Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A Skorpió nő és a Kos férfi,...

A Skorpió nő és a Kos férfi, milyen pár együtt?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem ez alapján kell választani és stb. ilyen jellegű válaszokat nem is kérek, de ez most az Ezotéria topic, most arra vagyok kíváncsi a horoszkóp szerint mennyire illik össze a két jegy.


Azt tudom, hogy az egyik víz a másik tűz jegy.

Ez miatt elég nagy lehet a két jegy közötti ellentét,

ez jó is lehet vagy rossz?


2012. nov. 18. 14:49
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
A horoszkóp szerint jobban számít az ascendens meg a hold jegy, mint a csillagjegy, szóval ez alapján még a horoszkóp hívők sem tudják megmondani :P
2012. nov. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha van egy kis papucshajlama a srácnak, vagy pedig valami érdeke fűzi a csajhoz (pl nincs lakása, albérletre se fussa, és hogy ne a szüleinél kelljen maradnia, inkább a csajt választja), akkor bizony elég sokáig bírják együtt. Apróbb és nagyobb viták pedig biztosan lesznek. Nagy vita után a srác lép, de ha érdeke van a csajhoz, akkor mégsem teszi.

A viták után pedig képesek kibékülni, főleg azért, mert a csaj olyan szinten ragaszkodik a sráchoz, hogy így a végső esetben azért ő is enged.

Kutya-macska kapcsolat, de van aki ezt szereti.

2012. nov. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Szerintem pedig pont fordítva van, a férfi ragaszkodik a nőhöz annyira és inkább a nőnek vannak érdekei..
2012. nov. 22. 21:22
 4/10 anonim ***** válasza:
hát ha túdnád anya skorpió és a barátja kos és sokat csokoloznak jó pár de néha nem közepes pár
2012. nov. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
tesék [link]
2012. nov. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2012. nov. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"Szerintem pedig pont fordítva van, a férfi ragaszkodik a nőhöz annyira és inkább a nőnek vannak érdekei.."


Igen, jellemzően a skorpió nőnek vannak érdekei. Itt arra utaltam, hogy ahhoz, hogy a kos pasi megmaradjon a skorpió nő mellett, ahhoz kell, hogy valami érdeke legyen, mert különben elég hamar szakítanak, esetleg felmelegítik néhányszor a káposztát, de ha nincs kos felől érdek, akkor nem fogja a skorpió nő mellett tűrni...

Remélem így már érthetőbb.

2012. nov. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
36%
Ezt mind a csillagjegyükből vontad le? Gratulálok. Többet tudsz, mint egy asztrológus, mivel az asztrológusoknak a holdjegy és az ascendens a fontos, az határozza meg a személyiség 90%-át, de ha te ezt egy csillagjegyből elvontad, akkor tudsz valamit.
2012. nov. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
milyen érdekes eset, de az aszcendesünk is ugyanaz mindkettőnknek!! :DD kos és skorpió.. :D
2012. nov. 25. 20:56
 10/10 anonim ***** válasza:
tűz és víz jegy rossz párosítás a víz kioltja a tüzet..bár kisülhet belőle jó is nem mindenkire illik a horoszkópja
2012. nov. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!