Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Aki hisz a világvégében, az...

Aki hisz a világvégében, az hogy készül rá föl?

Figyelt kérdés

2012. dec. 12. 16:43
1 2 3
 11/30 Ivan Iljics ***** válasza:

Leszögezném hogy ez a válasz egy nagy vicc. Valamint hosszú is.


A világ vége. Számos alternatíva létezhet erre.

Például ha a megjósolt világvége nem szó szerinti értelemben véve a világ vége hanem csupán a teljes emberiség kipusztító katasztrófa, ami mindannyiunk szemszögéből nézve valóban egyenlő lenne a világ megsemmisülésével. Mivel azonban előre megjósolták hogy bekövetkezik valamilyen katasztrófa ami az emberiség végét jelenti, így megpróbálhatunk felkészülni rá. Bunkerekkel például a nukleáris háborút, a zombi apokalipszist, a tűzesőt illetve jó esetben az áradásokat is meg lehet úszni. Vannak egyéb felkészülési lehetőségek amennyiben az emberiség más úton fog elpusztulni, azonban más óvintézkedési intézkedések alacsonyabb százalékos esélyt mutatnak.

Többek között a "lefekszem az első szembejövővel" típusú, a faj fenntartását célzó mechanizmus merőben felesleges ha egy meteorról szól a "prófécia".

Viszont fenn áll annak az eshetősége is hogy a világvége, szó szerinti jelentésben a világunk, azaz a Föld, esetlegesen az ismert univerzum pusztulását hivatott jelölni. Habár ez rendkívül valószínűtlen, tételezzük fel hogy ez következik. Ebben az esetben egy bunker épp olyan haszontalan mint egy kiskanál egy focimeccsen, vagy a korábban említett szexuális tevékenységbe bocsátkozás ami faj fenntartását hivatott elősegíteni. Ebben az esetben a leghasznosabbnak talán a lelkiismeretünkkel való elszámolás volna a helyes cselekedet. Többek között valljuk be a szobatársunknak hogy habár korábban tagadtuk, valóban mi vettük el az utolsó süteményt, határozott kérése ellenére hogy hagyjunk meg neki egyet mire fáradtan hazaérkezik. Esetlegesen süssünk neki egy tálca süteményt bocsánatkérésünk mélységének jeléül.

2012. dec. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
Hát ez jó hosszú lett, de elolvastam :)
2012. dec. 14. 07:14
 13/30 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Ivan Iljics!


Olvastam a mindenre kiterjedő, nem komolynak szánt válaszát, de meg kell jegyezzem hogy ez félrevezető lehet. Amennyiben valóban zombi apokalipszisre kerülne sor, és valaki emlékezne a fentebb leírtakra és egy bunkerben húzná meg magát az végzetes hibát követne el. A zombik nem döglenek éhen odakint, ellenben egy bunkerben teljesen más a helyzet e téren. Zombi invázió esetén az első lépés egy több lövés leadására képes sörétes puska beszerzése(pl: 1100 remington), több tíz kiló lőszerrel, valamint egy többszintes épület elfoglalása aminek az alsó nyílászáróit 2-5 milliméter vastag acéllemezzel megerősítünk. A felső ablakokon ki lehet látni hogy mikor nincs sor a tescoban és lehet menni konzervért, mindezt teljes biztonságban tehetjük mert a zombik nem tudnak felmászni a falon. Meg kell azonban jegyeznem hogy meteorbecsapódás esetén ez a taktika nem biztos hogy beválik, valamint egy közelben felbukkanó fekete lyuk ellen sem nyújt száz százalék biztonságot, mert az a felsőbb szinteket is magába szívhatja.

2012. dec. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
23%

ennyi idiótát

ti ugye már a zártosztály lakói vagytok?

2012. dec. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim válasza:
100%

Én nem hiszek a világ végében! De ha lenne, akkor a szeretteimnek elmondanám, hogy szeretem őket, hálás vagyok, hogy a gyerekük lehettem, a párja lehettem. A kedvenc ételemet enném, és a párommal sokat szeretkeznék.

Esetleg elmondanám azokat a dolgokat, amiért lelkiismeret furdalásom van bizonyos emberekkel szemben. Tiszta lappal szeretnék meghalni, mindent elrendezve, hogy békében hallhassak meg.

2012. dec. 15. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok annyira nyugodt. Mi alapján nem hiszel? Mert nem ugatják be neked a híradóba,hogy tömegzavargás, totális anarchia legyen? Azért nem? Vagy mert az egész média lehazudja felső utasításra talán? Csak annyit tudsz köznép, ami az orrodra van kötve. Már volt kétezerben is világvége. Kutya se mondta, hogy kereken kétezerben lesz. Csak arról szóltak előrejelzések,hogy valamikor 2000 ben. Ez most is lehet simán. Elég sok előrejelzés, prófécia, és bekalkulálható veszélyforrás van még ami esetleg bejöhet. NEm biztos, de én nem vagyok azért 100% ig annyira hulla nyugodt. Meglátjuk....

Sehogy sem készülök rá, mert ha lesz valami, úgyis elporladsz, vagy kirohadsz a járványtól. Mondjuk a H5N1 az nem fog kivételezni veled sem,ha épp ilyesmi jön be. Nem lehet tudni. Reméljük nem. Hiába bújsz mindenféle bunkerekbe, ott is megtalál a világjárvány, meg a radiaktív felhő is, 100 évig meg nem egy élmény föld alatt savanyodni. Ha meg aszteroida jön, az kb. mindent lesöpör az egész bolygó felszínéről. Ha túl is élnéd egész véletlen, kb egy hónapnyi földi pokol után keserveset halnál. Azok járnának jól ,akik egy pillanat alatt azonnal bevégzik. Szóval semmit nem tehetsz, de senkinek sem lesz jobb, ha lesz itt valami. Olyan 6 milliárd akkor biztos nem marad meg.

Csak lelkileg tudsz rá felkészülni, számotvetsz az életeddel, még most az utolsó napokban megteszed amit terveztél, valóraváltod az élrhető vágyaidat, aztán vársz és imádkozol,hogy nehogy bejöjjön valami ebből a szarságból. HA meg már unod a földi banánt, akkor epekedve várhatod a megváltásod napját kispajtás!

2012. dec. 15. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
aki kicsit is hisz benne,az bolond
2012. dec. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
bakancslistával
2012. dec. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim válasza:
100%
Tegnap rövidített eljárásban megtérítettek! Gyakorlatilag halhatatlan vagyok.
2012. dec. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 Skynet2042 válasza:
Szerintem is egy nagy baromság. Bár a leghülyébb lény a földön az ember. Mert ha nem is lesz világvége mi szépen meg is csináltuk magunknak, ugyanis nem rég volt a hírekben,( [link] hogy két szonda bekerült a hold vonzáskorébe és be fog csapódni a holdba, na már, hogyha be csapódik akkor nagyon nagy valószínűséggel kibillenti a pályájáról és elindul a Föld fele ami hatalmas puszítást végez. Amúgy meg ha lesz is világvége nem lesz vége mindennek csak egy korszak fog lezárulni. Ezen filózni csak időpazarlás, mert ha lesz akkor úgysem éled túl, ha meg nem lesz akkor meg ott a holdas történet és az elől sem menekülsz. y2k, maja naptár, mind egy baromság volt. J és van mégegy nagyon valószínű esemény, ami azt mondja, hogy 2012 december 21. én teljesen koromsötétbe borul az ég(annyit fogsz látni mint egy vak) és semmilyen, ismétlem semmilyen elktromos árammal működő cucc NEM FOG MŰKÖDNI, mert a nap melegét és fényét, mert Földünk belép az egész Naprendszerrel együtt a galaktikus „null síkba" ami azt jelenti, hogy 3-4 napig nem lesz nap és nem fogja melegíteni a Földet, teját -70 fok körül lesz a levegő, most arra gondolhatsz, hogy beülsz a kocsiba mbekapsolod a fűtést és még meleged is lesz, de ezt nem teheted meg mert a kocsiban aksi van ami nem fog működni.(ez nem az y2k)
2012. dec. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!