Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Aki hisz a világvégében, az...

Aki hisz a világvégében, az hogy készül rá föl?

Figyelt kérdés

2012. dec. 12. 16:43
1 2 3
 21/30 Skynet2042 válasza:
bocs a hideg történe linke itt van: [link]
2012. dec. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Ez a napkitöréses verzió előző, szerintem ez nem kizárt,hogy bekövetkezik. Azért elég szar volna -70 celziuszon dideregni. Szerintem szarráfagynánk. Meg mindenki nézne ki a fejéből a nagy sötétségbe. Annyiból jó volna, hogy visszarepülnénk a kőkorba, végetérne a karrierista technologia alapú világ egy időre. Azért bírnám ha beszarna minden :D Elmradnának az új világrend tervek is, az iparmágnások nagy nagy szomorúságára.
2012. dec. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van!
2012. dec. 18. 05:56
 24/30 anonim ***** válasza:
Nos igen, jól látjátok. A világvége valóban több ciklusban fog bekövetkezni 3 nap múlva, de fel lehet készülni rá. Először is el kell foglalni egy többszintes épületet mint mondtam, bár a kilakoltatásával még problémák lehetnek egyelőre, általában minden többszintes épület lakott jelenleg. Persze az első ciklust a saját házában is átvészelheti mindenki. Kell hozzá egy 1000 köbméteres tartály, tele 95ös benzinnel. Akinek még nincs az vegyen egyet amíg lehet. A brikóban akciós a generátor, olajradiátort meg olcsón lehet venni a teszkóban. Jöhet akár -100 fok is, a benzin kitart egy hétig is, a kaját meg elég kitenni az ajtó elé, nem kell a hűtőre pazarolni az áramot. Net nem lesz valószínűleg egy darabig, így le kell tölteni néhány játékot amíg visszajön a meleg, különben unalmas lenne a várakozás. Hozzáteszem a hideget azért megelőzi egy napkitőrés, de ha hővédő fóliát csavarunk magunk köré akkor nincs probléma, csak nem szabad a kitörésbe nézni. A következő lépésben az energiaellátás hiánya miatt a kísérleti laborok biztonsági berendezései is leálnak, és a mesterségesen generált vírusok kiszabadulnak. Nem az olyan kezdetleges, ártatlan próbajárványok szabadulnak el az újra felmelegedő környezetben mint a H1N1 és variánsai, hanem a veszélyesebbek is, amik idővel mutálódnak, és eljön a zombi apokalipszis. Szerencsére az emberek körülbelül 30%-a immúnis a levegőben terjedő változatra, viszont a közvetlen vérbe jutása ellen senki nem az. Ez az a pont ahol érdemes elfoglalni egy házat, és át kell alakítani a korábban említett módon. Érdemes előtte beszerezni egy sörétes puskát is mint mondtam, az a leghatékonyabb zombik ellen, ezt több film illetve játék is igazolja, ezeket a műveket közvetve az emberiség felkészítése és kiképzése céljából alkották. Sietni kell a fegyverviselési megszerzésével, 3 nap már elég szűkös, sok adminisztrációval jár. Utána meg nehéz lesz. Lőszerből nem tudom hangsúlyozni hogy több tíz kiló kell, hamar fog fogyni. Még egy jótanács, mindig legyen rajtatok két kötött pulóver, még ha meleg van akkor is. A zombik ezt nem tudják átharapni, és nem fertőződtök meg. Ami még nagyon fontos az 2-8 darab nő beszerzése(nem fertőzött,18-24 éves az ideális.), és azonnal nekiállni az utódképzésnek. Az előrelátóak már az új generáció számára is félreraktak sörétes puskákat, hogy ne üres kézzel hagyják rájuk a zombik által uralt földet. Innentől kezdve érdemes nem napokban, hanem órában számolni visszafelé az időt. Akinek van a karóráján ilyen funkció, az most állítsa be.
2012. dec. 18. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

előttem szóló

remélem,h amit írtál,az vicc

ha nem,menj orvoshoz,mert beteg az agyad

2012. dec. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Ha már annyira volnék a barátommal, akkor valószínűleg direkt úgy intéztem volna, hogy most december 21-én tartsuk meg az esküvőt... :-) Ugyanazért, amiért Szent István is pont 1000-1001 környékén koronáztatta meg magát. Állítólag akkor is nagy tömeghisztéria volt, hogy világvége lesz, a millenium miatt; Szent István pedig úgy volt vele, hogy ez marhaság, és juszt is akkorra időzítette az élete egy új szakaszának a kezdetét... És végül kinek lett igaza...?! :-)
2012. dec. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Hááát :) romantikus gyűrűfelhúzás közben elporladni!
2012. dec. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Sárgarépával készülök.
2012. dec. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 Brutus19 válasza:
Gyónok! XDXD
2012. dec. 20. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:
Nem azért de nem -70 hanem -270 fok lett volna ha elment volna a nap hője szóval feldughattad volna magadnak az 1000 m3-es tartályodat a benzineddel együtt mert szarrá fagytál volna... Nem napokig hanem még órákig sem bírtad volna ki úgyhogy nopara :)
2012. dec. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!