Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A mérlegnek milyen a szeméjisé...

A mérlegnek milyen a szeméjisége? (gyereknek)

Figyelt kérdés

#jóslás #csillagjegy #horoskop #asztrologi
2012. dec. 18. 21:33
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
A szeméJisége??? Ugye nem a te gyereked?
2012. dec. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%
Meg kell ismerkedni a gyerekkel, nem a horoszkóp alapján ítélni!!! Csak számomra őrület?
2012. dec. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
48%
Én mérleg lány vagyok, de egyáltalán nem igazak rám az állítások..vagy ritkán csak :) Általános jellemzését a mérlegnek guglizd ki.
2012. dec. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
33%

Mindenki szereti, ha figyelnek rá, de a Mérleg jegyú gyereknek ez fokozottan fontos, mert nagy a szeretet iránti igénye. Minél több szóbeli, s testi megerõsítést kap, annál harmónikusabb a fejlõdése. Ebbõl következik, hogy megértõ, kedves szóra -amibõl érzi a szeretetet - jobbban hajlik, mint a szigorra, verésre. A kiabálás kizökkenti lelki egyensúlyából. Már kiskorban kitûnik milyen fontos számára az otthon harmóniája, szülõk egymás közti jó kapcsolata.


Igényli a személyével való sok törõdést, foglalkozást, dicséretet, de a szülõknek meg kell találniuk a helyes arányokat, mert hajlamos az önközpontúságra. A többi gyerekkel általában jó a kapcsolata, mert lényébõl fakadóan kedves és szeretetreméltó. Hajlamos a "színészkedésre"- egy kicsit másnak mutatni magát, mint ami valójában.

2012. dec. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
Azért arra figyelj oda, hogy ha lesz gyereked, akkor lehetőleg felejtsd el ezeket a marhaságokat.
2012. dec. 19. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
59%
Az én kisfiam mérleg jegyü.Irjam le az Ö jellemét? Vagy àlltalànossàgba a mérleg jegy jellemét?
2012. dec. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Morgó Muki válasza:
100%

Egyrészt horoszkóp helyett Grétsy tanár úrat olvass! Neked is jobb lesz, meg a gyereknek is!

Másrészt, ha betartod azokat, amiket fentebb írtak, de én is ide másolom, nagy baj nem lehet. Teljesen függetlenül, hogy egy gyerek milyen jegyben szültett, működni fog. Ez egyben remek cáfolata a horoszkópoknak.


Minél több szóbeli, s testi megerõsítést kap, annál harmónikusabb a fejlõdése. Ebbõl következik, hogy megértõ, kedves szóra -amibõl érzi a szeretetet - jobbban hajlik, mint a szigorra, verésre. A kiabálás kizökkenti lelki egyensúlyából. Már kiskorban kitûnik milyen fontos számára az otthon harmóniája, szülõk egymás közti jó kapcsolata.


Igényli a személyével való sok törõdést, foglalkozást, dicséretet, de a szülõknek meg kell találniuk a helyes arányokat, mert hajlamos az önközpontúságra. A többi gyerekkel általában jó a kapcsolata, mert lényébõl fakadóan kedves és szeretetreméltó. Hajlamos a "színészkedésre"- egy kicsit másnak mutatni magát, mint ami valójában.

2012. dec. 20. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

A Te gyereked, így tök mindegy, mert a legjobb személyiség!

A fiam mérleg, Ő egy érzékeny, kicsit zárkózott tipus, ha a saját dolgairól van szó. De nagyon kommunikatív, intelligens, jó probléma megoldó, lojális. Kiskorában éhes a dícséretre, igazságtalanul, vagy aránytalanul szidni, bántani nem szabad, mert az a világvége számára. Nagyon sok szeretetet ad, és vár. Kamaszkorában is "helyén az esze", nem valószínű, hogy befolyásolható. Viszont azért nem lehet a csillagjegyre fogni mindent. Bizonyos hajlamok lehet hogy általánosíthatóak, de a környezet nagyon meghatározó. Milyen világ lenne az, ahol csak 12 féle ember élne, a 12 jegynek megfelelően! Tudom, itt most az asztrológusok mondják az aszcendenseket, bolygó állásokat, egyebeket. De alapvetően mindegy milyen jegy, mindenkiben más a jó!

2012. dec. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én mérleg vagyok. 15 éves. Régen visszahúzódó voltam, ennek ellenére szerettem a társaságot. Vidám voltam általában, kimutattam a szüleimnek, hogy szeretem őket. + lusta, alkalmazkodó, néha makacs és rosszindulatú :| hangulatváltozós. ez nagyon alap :DD kb ezek most is igazak rám csak most a szerelem is fontos nekem romantikus típus vagyok de nagyon :DD szeretek a veszekedésben érvelni :d
2012. dec. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!