Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Lányok! Bak férfi vagyok,...

Lányok! Bak férfi vagyok, Kos aszcendenssel és Mérleg holdjeggyel. Szerintetek melyik a legszerencsésebb kombináció, akivel kijöhetnék? Aki ért hozzá, ezek alapján mit mondana rólam?

Figyelt kérdés

Merkúr Vízöntőben

Vénusz Vízöntőben

Mars Nyilasban

Jupiter Kosban

Szaturnusz Nyilasban

Uránusz Nyilasban

Neptunusz Bakban

Plútó Skorpióban


Nem csak erre alapozom, komoly szinten érdekel az önismeret, az emberi kapcsolatok, az asztrológia.


Amit tudni kell rólam: Szenvedélyes, dinamikus, naiv, gyermeki, romlatlan, önzetlen, hűséges, adni akaró férfi vagyok. Hibám a hirtelen haragúság, a hazugság gyűlölete és az idealizmus (ha ez hiba).


Mit mondanátok? Ki az, aki hasonló lehet hozzám?


F/24


2012. dec. 28. 16:48
 1/4 anonim válasza:

Azt ajánlom,hogy ne foglalkozz a csillag jegyeiddel.(számomra ez visszataszíto,nem létesítenék olan férfivel kapcsolatot aki ilyen dolgokka foglalkozik)

Inkább foglalkozz azzal,hogy milyen az első benyomás rólad

Ha megtetszik egy nő akkor ne azért akard megismerni mert

azt akarod tőle hanem mert komoly kapcsolatot szeretnél indítani

L/20

2012. dec. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszönöm a kommentet. Engem érdekel ez asztrológia, ez is én vagyok. Persze nem tulajdonítok neki nagyon nagy jelentőséget, de mivel mostanság kezdek belefojni komolyabb elemzések tanulásába, azt kell mondanom, van ebben valami. Persze a segítség jól jön, ezért is írtam ki a kérdést.


Ha ismernél személyesen, tudnád, hogy én vagyok a komoly kapcsolat hírnöke, ugyanis egyetlen nő nem volt még az életemben, akivel egy éjszakás kalandom lett volna! :)

2012. dec. 30. 13:40
 3/4 anonim válasza:

(én csak és kizárólag házasság után fogom elveszíteni a szüzességem)

csak úgy mondom:)

2012. dec. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ha találnék egy olyan nőt, akivel minden téren tökéletesen passzolunk, de még nem akarná a szexet, akkor megvárnám, miután elveszem.
2012. dec. 30. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!