Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tul feltuno ez a kombinaci...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tul feltuno ez a kombinacio en non ferfi szemmel nezve?

Figyelt kérdés
Lila szovetkabat, fekete borszoknya, lilaterd alattig ero csizma(10 cm sarokkal)
2012. nov. 3. 14:25
 1/8 A kérdező kommentje:
en= egy
2012. nov. 3. 14:25
 2/8 ASOT ***** válasza:

lila a csizma is??


vagy azt gondolnám h kissé elvont egy lélek lehet, vagy h egy k*rva...

2012. nov. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
De az.Feltűnő
2012. nov. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nyugi. a pasiknak ez a szerelés fekete színben is feltűnő lenne. szóval mindegy mit veszel fel ha nő vagy.
2012. nov. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A.Romanov ***** válasza:
Feltűnő de nem rossz :) (szerintem) 20F
2012. nov. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 ASOT ***** válasza:

jajj istenem.


Hát k*rvára nem mindegy h mit veszel fel elárulom.


De 1 dolog biztos, hogy ha testalkatra és arcra nem tetszel a pasinak egy szakadt munkásruhában, akkor másban sem fogsz.

Mert az alakod és az arcod lényegesen nem fog változni más ruhában.


ha duci vagy az így is úgy is látszani fog és az is ha vékony.

2012. nov. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

hát nekem az egyik gatyában mindig azt mondják hogy híztam, másnap egy másikban, meg hogy fogytam.

elárulom próbababákon a legkönnyebb felmérni a ruhát.

két egyforma próbababán egy üzletben két különböző ruha volt hát óriási volt a különbség. rájöttem, hogy az egyik dagadt a másik vékony :)

2012. nov. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ribancos :)
2012. nov. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!