Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyenek a Bika nők? . Azt...

Milyenek a Bika nők? . Azt hallottam családcentrikusak.

Figyelt kérdés
2012. dec. 29. 17:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%
azok.
2012. dec. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
68%
Érett korban tényleg családcentrikusak. Előtte pedig: http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__asztrologia-horoszko..
2012. dec. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
22%
Bika nő vagyok de nem vagyok családcentrikus,nem akarok gyereket sem
2012. dec. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Családcentrikusság igaz. Illetve rettentően makacs és önfejű tud lenni. Szereti maga irányítani a történéseket. Nem szereti a váratlan meglepetéseket, és a hirtelen jött ötleteket, szeret mindent alaposan átrágni.
2012. dec. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
83%

Nekem volt egy Bika barátnőm (csak baráti szinten, mindketten lányok vagyunk), hát ő csak pasizni akart egyfolytában, főleg meg szexelni, meg nagyon erős volt benne a birtoklási vágy, de hogy családcentrikus lett volna, azt nem mondanám... szerintem az inkább neveltetés kérdése. Az ő családja elég furi volt, nem hiszem, hogy különösebben jó példa lett volna előtte.

Egyszóval ha egy Bika nőt akarsz felcsípni, akkor elsősorban a szexuális kisugárzásod legyen jó!

2012. dec. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
68%
Bika nő vagyok.Igen családcentrikus vagyok,foggal-körömmel védem ami az enyém,szeretem ha adnak a szavamra/megfogadják a tanácsaimat,utálom a hazugságot,imádom a szexet a jó kajákat,és mivel föld jegy a földdel/állatokkal kapcsolatos munkákat szeretem.+Szeretek a konyhában tevékenykedni.
2012. dec. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 dixa1994 válasza:
Én Bika vagyok és eléggé családcentrikus. Én úgy gondlolom hogy nem vagyok sem erőszakos sem akaratos. Inkább segítőkész,és egyáltalán nem birtokló. Szerintem ha elolvasol egy horoszkópot én soha nem láttam eddig ahol rosszat írtak volna.
2012. dec. 31. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Bika nők nincsenek, azokat Tehénnek hívják. Meg azokat is, akik szerint a tőlünk több millió fényévnyire keringő izzó gázóriások irányítják az egész életünket.
2013. jan. 1. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Tommio válasza:

Szerintem meg hogy erre a kérdésre a válasz kiderüljön, a bika jegyben született nők egy reprezentatíve nagyobb mennyiségét meg kellene d..ni.

Függetlenül attól, hogy családcentrikusak-e, vagy sem. Kivéve persze a teheneket.

2013. jan. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Elolvastam ezt a sok hülyeséget, amit eddig írtak. Ha valaki csak egy kicsit is komolyabban foglalkozik a csillagjegyekkel, tudnia kellene, hogy alapvetően egy csillagjegy magában nem teljesen jellemző a viselőjére. Sokkal dominánsabban hatnak az aszcendens jegyek, vagy is egy bika nőre nem lehet általánosítani egyik megállapítást sem. Meg kell nézni az aszcendenst és ha az is bika, csak akkor érvényes rá teljes mértékben a csillagjegye állítása.
2013. jan. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!