Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Vizöntő pasi, Skorpió nő...

Vizöntő pasi, Skorpió nő működhet szerintetek vagy el se kezdjük?

Figyelt kérdés
2012. dec. 29. 22:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
72%
Ha a horoszkóp miatt nem akarod elkezdeni,akkor tényleg nem működne.
2012. dec. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Dehogyis, hisz azért érdekel, mert már nagyon is elkezdtük. Ez nekem csak egy érdekesség, de kiváncsi vagyok, hogy az asztrológia szerint hogy jönnek ki egymással. Az nel se kezdjük alatt azt értettem, hogy vagy egyáltalán nem illenek egymáshoz?
2012. dec. 29. 22:40
 3/15 anonim ***** válasza:
70%
Te hülye vagy.
2012. dec. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
72%

Ezeket írod: "szerintetek vagy el se kezdjük"

"azért érdekel, mert már nagyon is elkezdtük."

Komolytalan vagy!

2012. dec. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Gratulálok. Az egyik elkezdi osztani a kérdezőt, aztán mindenki már csak azt látja, hogy hogy tettem fel a kérdést? De a kérdésre még senki nem válaszolt.
2012. dec. 29. 23:35
 6/15 anonim ***** válasza:
32%
Neked a gratuláció. Ha egy kérdést össze-vissza teszel fel, akkor mit vársz? Tanulj meg pontosan fogalmazni, és akkor nem viszed el a témát az értelmezhetetlenség/félreértelmezhetőség irányába.
2012. dec. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem működhet, mert két hasonló elvárásokkal bíró, hasonló életstílusú jegyről van szó.
2012. dec. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 loupsolitaire ***** válasza:
19%
Nem működhet. Hagyjátok is abba, neki mindenképp jobb lesz.
2012. dec. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:

ne azt nezd hogy ki mikor szuletett :)

ismerd meg hogy valojaban milyen, az a leghitelesebb, ha a ket szemeddel latod, s azok alapjan dontesz hogy jo kapcsolat vagy sem :)

2013. jan. 6. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Semmit nem jelent. Én sorra olyan emberekkel jövök össze, akiknek a horoszkóp (és az itteni bagázs) szerint menekülniük kéne előlem.
2013. jan. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!