Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ribanc a lány és szűz a pasi....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ribanc a lány és szűz a pasi. Járjanak? Meddig működhet szex nélkül?

Figyelt kérdés

Szűz vagyok, egy darabig még nem is terveztem lefeküdni senkivel. Kapcsolatom volt, nem azért vagyok szűz, mert senkinek nem kellek, szimplán még nem akarom.

Nem is erről kérek véleményt!


Megtetszett egy lány, aki - köznépi megfogalmazásban - egy ribanc. NEM a saját véleményem ez, hanem mindenki ezt mondja, ezzel tudom legjobban leírni a jellemét.


Én is tetszem neki, ez nem kérdés, buliban csók is volt már, tudom, hogy bejövök neki.

Én lennék az első az életében, aki nem azért akarna vele összejönni, mert "ki akarom belőle k*rni a lelket is", hanem azért, mert tetszik külsőleg/belsőleg.


Itteni kérdésekben olvastam, hogy pár ember szerint meg tudnak változni az ilyen lányok. Mi ehhez a "praktika"?


Érdemes úgy belemenni a kapcsolatba, hogy én még nem akarok lefeküdni vele, viszont nagyon szívesen járnék vele?


Valamint meddig bírná szerintetek egy ilyen lány a szex nélküli kapcsolatot?


Ezen a téren nem olyan vagyok, mint egy szűz fiú, hogy bármi áron bárkivel, de el akarom veszíteni, hanem mint egy szűz lány, inkább várnék még.


Mind a ketten közeledünk már a 20-hoz


2012. márc. 20. 17:23
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
ú buliban csók is volt... hát bizonyos bulikban a csók most már egy köszönés ha ismeretlennel találkozol, tehát az nem biztos, hogy azt jelenti tetszel.
2012. márc. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
De miért várnál? Mármint oké, nincs ezzel baj, csak nem értem :D
2012. márc. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
43%
Ha ez a csaj egy ribanc, akkor te se kellesz neki komolyan nyugodjál meg. nem is tudom, hogy honnan képzelted, hogy veled komoly kapcsolatot akar.
2012. márc. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem írtam le egyéb részleteket, nem is szándékozom. Nem ezekről kérem a véleményeteket, hanem a kérdésre várnék válaszokat!

Hogy miért várnék? Mert így akarom. Fizikailag/biológiailag minden rendben van velem, nem félek semmitől, hiányosságom sincs, de erről sem akarok többet beszélni, nem ez a lényeg.

2012. márc. 20. 17:36
 5/10 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem örülne a lány ha az átlagtól eltérő emberkével járhatna, ez az én véleményem. Amúgy én is sokat filozófáltam ezen, mert pont ilyen szituációban voltam. végülis semmi nem lett belőle, de ez egy más történet.
2012. márc. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem melegnek néz nem rosszindulatbol mondom ,ha ribanc akkor nagyon furának fogja tartani ,hogy 20 hoz közel még nem akarsz szexet de ez fura is már bocsi de 20 évesen ,hogy akarsz komoj kapcsolatott ha nincs szex ?...d
2012. márc. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ezen gondolkodtam én is, hogy bizony szerintem hamar ráunna erre.
2012. márc. 20. 22:25
 8/10 A kérdező kommentje:

Mármint hogy mennyi ideig tartana, míg ráun.

#5


Veled mi volt? Szívesen elolvasnám a történetedet.

2012. márc. 20. 22:27
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Legjobb párosítás!!! A fiú sokat tanulhat tőle szexuálisan és kezdetnek megteszi. Nem kell az első nőt feleségül venni! :)
2012. márc. 21. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem pont egymasra van szuksegetek. tanulhattok egymastol! nincsenek veletlenek es nem potyara tetszett meg neked. a belso ened tudja mit csinal! bizz onmagadban.
2012. márc. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!