Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mit gondoltok a SZŰZ és...

Mit gondoltok a SZŰZ és VÍZÖNTŐ férfiakról?

Figyelt kérdés
Akik egy cseppet is hisznek a horoszkópban meséljenek már erről a két jegyről :) Ágyban milyenek, kapcsolatban, emberileg milyenek stbstb :)
2013. jan. 5. 17:22
1 2
 1/17 anonim válasza:
20%
szűz a horoszkópom és lábra se bírnál állni szex után (amennyiben nő vagy).
2013. jan. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
58%
Ugyan olyanok mint bármilyen más férfiak. Nem az dönti el a jellemet hogy ki melyik hónapban született.
2013. jan. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
Nekem a volt barátom Szűz csillagjegyű volt és nagyon makacs volt,rendetlen,nem volt valami főnyeremény,az én esetemben legalábbis,sok dolog közrejátszhat benne
2013. jan. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
95%
A szüzekről még nem derült ki, h az ágyban milyenek. A vízöntők szeretik a pisiszexet.
2013. jan. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát, a szüzek az ágyban bátortalanok, míg a vízöntők csak a fürdőben/vízágyon hajlandóak csinálni.
2013. jan. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Szűz a horoszkópom. Nagyon nyugis, megfontolt, de határozott vagyok, diplomatikus ha kell.

Az szexben állítólag a szűz szűzies, pedig nekem azt mondták, hogy nagyon pörgős és szenvedélyes vagyok, sosem tudok leállni.

Szóval ne horoszkóp alapján válassz párt, mert ahhoz nincs köze, de ha még kérdésed van, szívesen válaszolok. :)

2013. jan. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
sajnos béna mindkettő
2013. jan. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
A Szűz megőrjít az állandó precizkedésével, a Vízöntő meg mindent háromszor akar leellenőrizni (bezárta-e az ajtót). Rémes mind a kettő.
2013. jan. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
93%
Vízöntő enyhén perverz (vagy fakanállal fenékreütőd, ő meg vissza, ha nem vagy rá hajlandó, megsértődik). Hamar szakítottam vele.
2013. jan. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

A szüzeket messze el kell kerülni, mert szerintem ők sem tudják, hogy mit akarnak, már ha akarnak egyáltalán valamit.

Sosem fogsz egyértelmű választ vagy jelet kapni tőlük, és ők sem lépnek soha.

Az egész egy nagy hintázás a korláton velük. Menekülj!

2013. jan. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!