Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mit gondoltok a SZŰZ és...

Mit gondoltok a SZŰZ és VÍZÖNTŐ férfiakról?

Figyelt kérdés
Akik egy cseppet is hisznek a horoszkópban meséljenek már erről a két jegyről :) Ágyban milyenek, kapcsolatban, emberileg milyenek stbstb :)
2013. jan. 5. 17:22
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Szűz csillagjegyű a férjem, de ismertem más szűz férfiakat is. A következőket tudom róluk elmondani, ami általában egyezett bennük.


Rendetlenek, határozatlanok, rengeteg 10 perces dolog vagy elintéznivaló órákba vagy napokba telik nekik, mindent idegesítően perecízen akarnak csinálni, ezért nem végeznek sok mindennel időben, feledékenyek, soha nem spontánok, mindent meg kell tervezniük, nem szeretik ha megzavarják őket a hétköznapi rutinjukban, néha csak külső szemlélőként léteznek a világban, mintha itt sem lennének hihetetlen. Szeretnek elmélyülten foglalkozni egy dologgal, szó szerint pepecselni, no meg elmélkedni, elemezni, sokszor inkább elméletiek mint gyakorlatiasak, képtelenek felpörögni, olykor mintha be lennének lassulva.


Egyébként meg tündériek, segítőkészek, túlságosan is, nem tudnak nem-et mondani, mindenkinek kedvében akarnak járni, mindenkinek jót akarnak, inkább nem állnak ki magukért, csak mindenki másnak jó legyen.


Hűségesek és óriási szívük van, soha nem bosszúállóak. Gyengédek és odaadóak mindenben, főleg az ágyban, a durvaságra egyszerűen képtelenek.


A pörgős jegyeket egyébként képesek kihoznia sodrukból, pl. a kost.


Aki egy nyugodt, hétköznapi, kiszámítható és megbízható kapcsolatra vágyik, az jól teszi, ha szűz férfival kezd, de spontán dolgokat és lángoló érzelmeket ne vele keressen, mert az igen ritka náluk. Bár engem is néha kikerget a világból, azért mégiscsak biztonságot nyújt, amúgy is a horoszkópomban a Hold a Mars és a Vénusz is a szűzben van, szóval egyszerűen nekem erre van szükségem, vonzanak.


A vízöntőket nem ismerem.

2013. jan. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
Miért kellett lepontozni,ha csak a saját tapasztalatom írtam le?:D
2013. jan. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
Pff:D segítsen akkor nektek a déli szél...nyomorékok-.-
2013. jan. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Biztos erre járt pár vízöntő és szűz, nem tetszett nekik amit írtál :D
2013. jan. 5. 22:46
 15/17 anonim ***** válasza:

Egyetértek a 11-essel a szűzzel kapcsolatban. Annyit hozzá kell tennem, hogy én is az vagyok és a legrosszabbat hozzuk ki egymásból, az egész unalomba fullad.


A vízöntő (egyetlen példa alapján) perverz, labilis, enyhén nárcisztikus, fontoskodó és önző. Intellektuális érdekes.

2013. jan. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
*intellektuálisan
2013. jan. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 gungasam ***** válasza:
Marhaság,én nyilas vagyok ,de mintha rólam írták volna azt a hosszadalmas jellemzést...
2013. jan. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!