Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mit jelenthet az, ha a képlete...

Mit jelenthet az, ha a képletemben az életstratégiaként a Mérleg (7. ház) és járatlan útként a Halak (12. ház) jelenik meg?

Figyelt kérdés

Kérlek, csak az írjon, aki ért hozzá, vagy utat tud mutatni, hol találhatok információt, mert kezdő vagyok benne, de érdekel.


Férfi, 24


2013. jan. 10. 23:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Hogy eddig még nem találtad meg az igazi lelki társad, de hamarosan meg fogod. Egyelőre kenyérre futja a meglevő pénzedből, de két hónap múlva – mikor a halak jegyébe érünk – majd többet is megengedhetsz magadnak. A jogászokkal óvatosnak kell lenned. Mikor este felnézel az égre a Bika csillagképben láthatod ragyogni a Jupitert, ami arra utal, hogy az életedben az ellentétek (Mérleg – Bika) jutnak szerephez.
2013. jan. 11. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Szia!


Nagyon szépen köszönöm. Felettébb érdekes leírást hajtottál végre. De honnét tudod, hogy hamarosan meglelem a lelki társam? Rám férne, az biztos. :) Ha ennyire értesz az elemzéshez, elkészíted nekem a személyes horoszkópomat? Nem ingyen gondoltam. Állás miatt is érdekelne, mert nagyon akarok állást most. Köszi, ha visszajelzel, meg amúgy is :) Jó éjt!

2013. jan. 11. 03:35
 3/9 anonim ***** válasza:

:S A hasamra csaptam, és csak azért írtam, hogy kipróbáljam magam ilyen kamuzás terén… Nem hittem, hogy téged ennyire mélyen érint a dolog. :S


Csak az nem volt kamu, hogy a Jupiter a Bika csillagképben van. Ha este kicsit tisztább lesz az idő, akkor nézd meg, mert jól mutat.


Még egyszer bocsánatot kérek! :S :S :S Nem gondoltam bele, hogy milyen csúnya dolgot csinálok…

2013. jan. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Csak mert szakszerunek tunt. Jol van semmi baj...megihatnank egy forrocsokit, amennyiben lany vagy. Te fizetnel, ez a bunti...:-)
2013. jan. 11. 15:35
 5/9 anonim ***** válasza:
Ennyiből elég nehéz kihozni valamit. Kos az aszcendensed, hogy a Mérleg a VII. házban, a Halak pedig a 12. házban van? A VII. házban vannak az egyenrangú kapcsolataid, a nyílt kapcsolatok, nyílt ellenségek, párkapcsolat,házastárs, szerződések, stb. Ellenben a 12. házban a titkok vannak, a titkos kapcsolatok, titkos barátok, titkos ellenségek, illetve a nagy megpróbáltatások, áldozatok, zárkózottság, bezártság, magány, krónikus betegségek, kórház, stb., a 12-es ház ezenkívül karmaház. Fontos, hogy ezekben a házakban vannak-e bolygóid, milyen jegyben kezdődnek, stb. Minden képlet egyedi, ezért csak általánosságban tudtam csak írni pár dolgot. Ha pedig munka/hivatás érdekel, azt a 6. és X. házban kell keresni. Az életstratégia és a járatlan út, ezeket nem tudom, hogy hol kell keresni, illetve hogy egyáltalán lehet-e így egy házra vonatkoztatni, a képletben összefüggések, kapcsolódások vannak, az egészet holisztikusan kell nézni.
2013. jan. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Megadhatom az adataimat :) Köszi!
2013. jan. 11. 23:14
 7/9 anonim ***** válasza:
Add.
2013. jan. 12. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azt,hogy halakat mérnek le egy mérlegen.Már csak az a kérdés,milyen halakat?Snecit,pontyot,harcsát?Esetleg keszeget?
2013. jan. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Utolsó szakadtam :D:D:D
2013. jan. 12. 11:57

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!