Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Vízöntő lány bika lány barátsá...

Vízöntő lány bika lány barátság meddig tarthat?

Figyelt kérdés
a barátnőm vízöntő,és mostanában folyton veszekszünk.Szerintem nagyon hisztis.Tényleg,nem rossz indulat. Mi a véleményetek?

2013. jan. 17. 18:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekünk 20 éve tart...
2013. jan. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nemtudom, nem látom a jövőt.
2013. jan. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem sokáig, ha az asztrológiára alapozod.
2013. jan. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Addig tart, ameddig a pszichés korlátaid -úgy értem: elképzeléseid, vélekedéseid- tartanak.
2013. jan. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
...beleértve a tudatalattid bizonyos tartamait is.
2013. jan. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 valaki : ***** válasza:

Na a vízöntő-mérleg barátság pont 10 évig tartott -.-" Mert a vízöntő egy hülye k***** lett...

Amúgy szerintem ez rajtatok múlik :) remélem jobb szerencséd lesz,mint nekem :)

2013. jan. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
a vízöntő barátnőmnek van egy mérleg barátnője,és ő sem bírja a csajt,és jelenleg vele jobban kijövök mint az elsővel.
2013. jan. 26. 10:15
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem sokáig! Én Bika lány vagyok, Vízöntő volt a legjobb barátnőm, de kétszínű lett,áruló.. Kell ennél több? :D Am 3 évig tartott ez a barátság...
2013. márc. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én vizöntő vagyok, volt Bika barátnőm és Szűz barátnőm egyszerre. (mi voltunk a 3 legjobb barátnő "úgymond")


Amikor én és a Szűz 2-en mentünk valahova, akkor a Bika állandóan féltékenykedett, meg olyanokat mondott, hogy mi őt kibeszéljük a háta mögött.. Mi nem értettük mi baja van..!?

Végül már azon is megsértődött a Bika, ha mi ketten a suliban egyszerre mentünk el wc-re.. Szóval ez a Bika elég fura volt..


Később elkezdett nekem ok nélkül beszólogatni, én pedig nem bírtam tovább és megmondtam a magamét.. Azóta nem nagyon beszélünk..


Ez a barátság 2 évig tartott.. (még tartott nagyon jó volt, csak a csajszi néha kicsit furán viselkedett..)

2013. máj. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi!
2013. máj. 21. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!