Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Bika horoszkópú, ikrek ascende...

Bika horoszkópú, ikrek ascendensű lány vagyok. Ki illik hozzám?

Figyelt kérdés
Ha kell megadom a teljes személyre szabott horoszkópot is.

2013. jan. 3. 18:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Rák horoszkópú, vízöntő aszcendensű.
2013. jan. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És egy nyilas egyáltalán nem?
2013. jan. 3. 20:02
 3/8 anonim ***** válasza:

A nyilas tetszhet az iker aszcendensednek, de a bikanak pont a legrosszabb. Egy nyilas jegyu nagyon nehezen viseli el, ha birtokolni akarjak, ha a parja feltekeny, stb.


Hogy jobban megertsd, a nap jegyed (bika) az, ami te valoban vagy, az aszcendensed pedig olyan, mint egy maszk, amit a kulvilag lat. Igy nem csoda, hogy a nyilas, aki ikreknek lat teged esetleg azonnal megkedvelhet, de ez csak a kulso, a belsod nem biztos, hogy megfelelo lesz neki, es a kezdeti fellangolas esetleg atfordulhat olyan erzesbe, hogy mindketten csalodottan hagyjatok ott egymast. DE, ne ez hatarozza meg a dolgokat. Legyel tudatos, de semmitol ne foszd meg magad... Nagyjabol mindennel csak tanulhatsz :)

2013. jan. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

ha nagymellű szőke vagy, akkor én :P

az asszencedensedet vagy midet meg majd kezeltetjük

2013. jan. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
És mi a véleményetek erről a horoszkóp ascendens párosításról?
2013. jan. 16. 19:42
 6/8 anonim ***** válasza:
Hülyeség mint maga a horoszkóp.
2013. jan. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Üdv kérdező!


A párosításról az én véleményem ez:

Ne ez alapján keress magadnak párt, mert bele fogsz őrülni, mindenben csak a jeleket fogod látni. Ezt te is beláthatod, hogy nem egy jó irány.


Inkább próbálj úgy tekinteni a párosításra, mint egy útmutatóra, ami abban segít, hogy megismerhesd a közös erősségeket és gyengeségeket (főleg ezeket, mert ezeken áll vagy bukik egy kapcsolat).


Tisztelettel...

2013. jan. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Bika horoszkópú, ikrek ascendensű lány vagyok. Ki illik hozzám?


Aki rák napjegyű meg halak aszcendensű. Meg fiúk többi 99%-a aki nem hisz a horoszkópokban.

2013. márc. 22. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!