Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Vízöntő pasit ügyesen megfogni?

Vízöntő pasit ügyesen megfogni?

Figyelt kérdés

Mindenhol azt olvasom, hogy a vízöntő nem egy kezdeményező típus, tehát a nőnek érdemes lépni, hogy történjen valami.

Akinek vízöntő párja van, lányok, nálatok nektek kellett az első lépést megtenni?


Van egy vízöntő pasi, aki nekem nagyon bejön, és úgy látom, ő is szimpatizál velem, de nem tudom, hogy vajon nem eléggé jövök be neki, vagy csak egy kis "nyomulás" kellene. :)



2013. jan. 23. 18:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Csak egy kis "nyomulás" kellene. Beszélgess vele, vedd rá, hogy menjen el veled valahova! :)
2013. jan. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Van benne igazság. Az én barátom is vízöntő és nem valami kezdeményező típus volt, tehát én léptem de nem bántam meg. 2 éve vagyunk együtt. :)
2013. jan. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
1-es, és ha benézem, és annyira mégsem akar engem? Akkor nem fog ribinek nézni?
2013. jan. 23. 18:33
 4/12 A kérdező kommentje:
2-es, az biztató :) És tényleg nem egy érzelem kimutató típus?
2013. jan. 23. 18:35
 5/12 anonim ***** válasza:
Vesd ki a hálódat!
2013. jan. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
lehetek merész, vagy inkább óvatosan? nem fogok hülyét csinálni magamból?
2013. jan. 23. 19:03
 7/12 anonim ***** válasza:
Kell hozzá egy medence hogy tudja hova önteni a vizét.
2013. jan. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
ások neki
2013. jan. 24. 21:31
 9/12 Nixcy88 ***** válasza:

A vízöntő természete szokatlan és furcsa. A független vízöntő keresi a kalandot és a tudást, de amikor a szerelemről van szó visszafogott.


Hogyan közelítsük meg?

Adjunk a kezébe egy bonyolult elektronikai szerkezetet és kérjük meg, h magyarázza el nekünk hogyan működik.


Gyors út a szívéhez:

menjetek el kávézni és beszélgess vele arról, hogyan szeretné megváltani a világot, filozofálgassatok. Legyen minden témára rálátásod és véleményed.


Álmai asszonya:

Kreatív, olvasott és barátságos. Szereti az érzelmes, művelt nőket, akik tudják miről beszélnek. Ne akarj túl sokat az idejéből és az érzelmeiből, ne vedd személyes sértésnek ha néha egyedül akar maradni. Csinálj barátokkal közös programot, mert szereti a társaságot.

2013. jan. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ne törődj azzal,hogy mit gondolnak rólad. Utólag baromi hálás leszel magadnak,hogy bátor voltál és megtetted a lépéseket vágyaid érdekében és nem a nyomorék osztálytársaiddal (vagy mittudomén kikkel) foglalkoztál.
2013. jan. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!